Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pokrowce na zagłówki playboy


tutusik

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupic sobie pokrowce na zaglowki z znaczkiem playboy :Dhttp://moto.allegro.pl/item200385520_pokrowce_na_zaglowki_fiat_opel_audi_merc_seat_.html

jestem mloda osoba 19-letnia i nie wiem czy nie za wiejsko bedzie wygladalo wiec prosze o komentarze

( mam jeszcze oryginalna tapicerke od audi , nie mam pokrowcow na fotele ) :} moze jakies pomysly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutusik a stare bardzo masz zniszczone? może da rade wyczyścić jak brudne. nie kupuj tych pokrowców bo tylko na wyśmiewisko się wystawiasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym kupil.. bo jak cos mi sie podoba to czasem nie patrze na opinie ludzi ktorych nie znam :evil:..kwestia gustu ! .. niedlugo dojda pytania czy kupic PLAKa w wersji super czy zwykly :bicz: .. . przeciez "TUTOSIK" nie bedzie mial loty na bagazniku z drewna !! ( ktora zdazylo mi sie widziec w calibrze ) .. dla mnie fajna odmiana w aucie ... moze kupie jak bede mial jakies fundusze na "pierdolki" kosmetyczne ... ale jak narazie wyglad zewnetrzny i sprawnosc mechaniczna to podstawa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM TUTAJ NOWY ALE MYSLE ZE CHYBA ZAPOMNIALES W JAKIM CLUBIE JESTESMY TO NIE CLUB POLONEZA

TYLKO PROSZE NIE PYTAJ JESZCZE O POKROWCE TAKIE TYGRYSY NA SIEDZENIA

Kolego jak piszesz posty to nie używaj capslocka, ale za to znaki interpunkcyjne były by mile widziane!! Myślę że temat nadaje się do zamkniecia bo nic nowego już nie wniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson,proponuje zamknąć temat

audia4s4 nie mam jeszcze takiej władzy żeby zamykać tematy!! ale napewno jakiś mod to zaraz zrobi!! hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...