Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?


MrMol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz jest chłopak nagrzany na nie to lepiej zeby kupił nr 2 ale ja osobiście siary bym nie robił i załozył bixy za te pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupic, to masz pogladowe foty jak to wyglada na aucie. Moze pomoze.

b7-led-12490.jpg

DSC00137.jpg

Minmesort2.jpg

Jak już bardzo chcesz coś wymodzić to w OSTATECZNOŚCI nr 1 ale to już naprawdę z braku laku... :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kto ma ori bixy odradzi Ci takie lampy ale nikt nie patrzy jaki koszt... Takie lampki kupisz za ok 300euro, ori bixy też już kupisz za takie pieniądze ale gdzie reszta ?! Zderzak ze spryskami, poziomowanie i w ch.. roboty?! Więc, żeby mieć ori bixy, to 3tyś zł może braknąć a te lampki nie są najgorsze :good: lepsze niż engel eyes w B5 :gwizdanie:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kto ma ori bixy odradzi Ci takie lampy ale nikt nie patrzy jaki koszt... Takie lampki kupisz za ok 300euro, ori bixy też już kupisz za takie pieniądze ale gdzie reszta ?! Zderzak ze spryskami, poziomowanie i w ch.. roboty?! Więc, żeby mieć ori bixy, to 3tyś zł może braknąć a te lampki nie są najgorsze :good: lepsze niż engel eyes w B5 :gwizdanie:

Popieram :good: jak dla mnie nie wyglądają źle - widziałem gorsze udziwnienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że lampy poza ledami mają jeszcze inne ++

- są soczewki, w B7 nie było lamp z soczewkami, więc można dołożyć HIDa.

- lampy nr. 2 mają czarny środek który ładnie wygląda na czarnym aucie, nie każdy ma tyle odwagi, żeby wkładać swoje lampy do piekarnika i je rozklejać, żeby pomalować środek na czarno.

- i cena o której pisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega chce wymienic lampy na takie cos. Mam B7 , zwykle nie xenon.

I nie wiem co bedzie jezeli wsadze te lampy, jakie spotkaja mnie problemy ? typu kodowanie czy cos

Moim zdaniem takie lampy powinny być P&P ale do pewności zapytaj sprzedawcę albo producenta, bo tu na forum chyba nikt niema jeszcze takich lamp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc pierwszy ktory pusci w lotto 1300zl :) Ale na B8 narazie nie mam , wiec mysle ze sprobuje te lampy :) 2 lata gwarancji jak cos :) Tylko ze narazie chyba zderzak by popekal na takiej temp, ewentualnie ogrzalbym garaz do montazu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych A4'kami ...

Pytałem o cenę ori tu i ówdzie = 1500zł minimum

do tego dochodzi zderzak pod spryski = 600zł

montaż lamp i malowanie zderzaka = 500zł .

suma 2600zł

reasumując 1200zł a 2600zł ??

oryginały bixenon dayline nr 1

cena 2600 1200

wygląd (1-10) 4 8

widoczność 9 ?

Do podjęcia ostatecznej decyzji brakuje mi pozycji widoczność "?" dlatego jeżeli miał ktoś styczność z tym reflektorem proszę o info.

Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie głosy i wypowiedzi :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są lampiony przystosowane pod zwykle żarówki, więc nie ma co porównywać do bixenonów. W sumie to i tak będziesz musiał założyć jakiś HID i pod jedne i pod drugie, więc z widocznością raczej nie będziesz miał problemów.

Małe sprostowanie - ja bym tych gejo-chromów nie zakładał jak coś tylko, tylko czarne. Zawsze będą lepiej wyglądały i na jasnym i ciemnym lakierze.

Do podanych przez siebie cen dodaj koszt przetwornic i żarników jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podanych przez siebie cen dodaj koszt przetwornic i żarników jak coś.

+ samopoziomowanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podanych przez siebie cen dodaj koszt przetwornic i żarników jak coś.

+ samopoziomowanie :decayed:

:naughty: raczej leci kolega nielegalem, więc odpuszczam mu samopoziomowanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak mysle o czarnych lampach... Mam pytanie jak rozwiązać samopoziomowanie ?? jest to oryginalna czesc podpieta pod potencjometr wysokości swiateł czy moze cos innego ?? proszę o pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak mysle o czarnych lampach... Mam pytanie jak rozwiązać samopoziomowanie ?? jest to oryginalna czesc podpieta pod potencjometr wysokości swiateł czy moze cos innego ?? proszę o pomoc :-)

nie jest to takie proste, jest to skomplikowany system z czujnikami na wahaczach włącznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...