Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?


MrMol

Rekomendowane odpowiedzi

Te osramki mi się podobają oczywiście przy ori pakiecie s-line,rs4 wszystko jak fabryka wydała, bez innych udziwnień:

2c3359d8956e1c11med.jpg

1f716dfa2dbd7cccmed.jpg

Filmik od 3:30 widać efekt. Przy normalnym setupie wygląda spoko ale z s-line, rs4 fajowo według mnie.

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osramki mi się podobają oczywiście przy ori pakiecie s-line,rs4 wszystko jak fabryka wydała, bez innych udziwnień:

2c3359d8956e1c11med.jpg

1f716dfa2dbd7cccmed.jpg

Filmik od 3:30 widać efekt. Przy normalnym setupie wygląda spoko ale z s-line, rs4 fajowo według mnie.

Też się zastanawiam nad tymi reflektorami i pewnie w niedługim czasie kupię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądem biją na głowę xenony i wszystkie chińczyki razem wzięte :-) Niezły facelifting :-) Żeby tylko jeszcze dobrze sprawdzały się na drodze w każdych warunkach pogodowych.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj za nizsza cene bo az prawie 400-500 zł w kieszeni,zalezy w jakim sklepie sie patrzy.

http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj za nizsza cene bo az prawie 400-500 zł w kieszeni,zalezy w jakim sklepie sie patrzy.

http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html

Witajcie!

Bardzo fajne te Osramy!

Fajna alternatywa dla ori Xenon-a no i pasują Plug & Play :D

Dzięki Panowie za info!

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj za nizsza cene bo az prawie 400-500 zł w kieszeni,zalezy w jakim sklepie sie patrzy.

http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html

Też szukałem trochę w tym sklepie najtaniej mają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zakupie te lampy bo nie trzeba spryskow i samopoziomu a zapewne lepiej swieca niz ori normalne plus do tego przemawia za nimi design?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie zrób lampy, o wiele taniej, lepiej zapewne świecą (dawno temu miałem chińczyki i nikomu nie polecam). Kupić każdy może a zrobić to już coś :)

1f6e47a094a5df77m.jpg

21d8255c74e3965bm.jpg

Witaj :) soczewke tez dodawales do lampy, czy to ori bix? bo widze, ze nie masz spryskow w zderzaku. Do tego paska led trzeba kupic modul drl ? Podaj link gdzie kupiles te paski i jak je zamontowales ;) dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewkę zakupiłem na alle.... Z maskownica, pasek Led też (musisz chwilkę poszukać ale znajdziesz) ledy montujesz wraz ze specjalnymi uchwytami na wkręta pasek docinasz i montujesz.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewkę zakupiłem na alle.... Z maskownica, pasek Led też (musisz chwilkę poszukać ale znajdziesz) ledy montujesz wraz ze specjalnymi uchwytami na wkręta pasek docinasz i montujesz.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

a modul drl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma modułu drl, listwy podłączany pod + po zapłonie, masz go w wtyczce przy lampie

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5656110928

Zamierzam kupić te lampki. Co o nich tak naprawdę sądzicie?

Jak sprawuje sie ten xenonik d8s w stosunku do d1s? Ewentualnie moze mozna zaadaptowac soczewke plus przetwornice z ori bi-xenonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tutaj masz taniej te lampy

http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html

Firma osram więc pewnie dobrze to będzie świecić i wszystko nowe myślę ze nie ma co kombinować z wymianą soczewki . Moc trochę słabsza z wiązku z czym nie ma potrzeby montowania sprysków . Montuj do auta i pochwal się fotkami i napisz jak to świeci bo też jestem zainteresowany tym zestawem .


osram-xenon-tagfahrlicht-scheinwerfer-au

osram-xenon-tagfahrlicht-scheinwerfer-au

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie te lampy wyglądają ale cena... masakra, w tych pieniądzach to założyć można Bixy z całym osprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent systemów oświetleniowych miał na stoisku wyjątkową nowość, dostępną w sprzedaży od zaledwie dwóch tygodni – kompletny reflektor do Audi A4 B7. „Jest to jedyny na rynku reflektor tuningowy, którzy może zastąpić fabrycznie montowany reflektor halogenowy bez żadnej modyfikacji auta. Nasz reflektor ma światła LED do jazdy dziennej oraz ksenonowe światła mijania (D8S), które nie wymagają systemu poziomowania i spryskiwaczy. W reflektorze zabudowana jest przetwornica, więc wystarczy go po prostu zamontować i podłączyć do fabrycznej wtyczki w samochodzie” – opisywał Piotr Stachacz z firmyOsram.
Rozrasta się także oferta świateł do jazdy dziennej LEDriving Fog – pojawił się model z znaczeniem „PL”, który w jednej lampie integruje światło do jazdy dziennej z przeciwmgłowym. Dostępny w różnych kolorach – srebrnym, złotym, różowym, niebieskim i pomarańczowym. Zaś w październiku do oferty Osram trafią retrofity LED do oświetlenia wewnętrznego pojazdów.
Osram.JPG

4b93810207fef9b2gen.png

e5c1055097b92a9agen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie bixy ale chyba się skusze na ten zestaw. Pewnie będzie problem z podłączeniem ich bo jest przygotowany pod instalacje halogenowych lamp a nie xenonów z tego co widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie bixy ale chyba się skusze na ten zestaw. Pewnie będzie problem z podłączeniem ich bo jest przygotowany pod instalacje halogenowych lamp a nie xenonów z tego co widze.

Pewnie trzeba będzie trochę pomodzić , ciekawy jestem jak to będzie świecić bo nikt jeszcze nie zakładał tego zestawu chyba z forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam ruszyl sie temat? Załozyl ktos z forum te lampki,bo szczerze mnie bardzo kusi ale bardziej mnie kusi poprostu przesiadka na B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżą juz z dwa tygodnie na półce i czekają jak wrócę do PL żeby to zamontować ale czekam tez na ledy z a6 bo się robią i będę to wszystko ogarnial :-)

Cena wysoka niestety :-/ gdyby ktoś potrzebował to bixy z mojej będą do sprzedania jak uruchomienie te z środkami na czarno psiknietymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...