Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Wyciek z węża ukł. chłodzenia


razmus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam wyciek z węża chłodzenia- lewe górne wejście do chłodnicy. Sądzę, że będzie on wsuwany na o-ring. Jeśli tak może zna ktoś wymiary tego o-ringa. Chciałbym go nabyć zanim wezmę się za rozbieranie.

nowyobrazm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu widzę, że przewód cały pękł czy źle widzę? Czy to tylko osłona a płyn jest w tym cieńszym wężu.

Jak cały do wymiany to chyba lepiej używkę bo ori to bedzie mega drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąż nie jest pęknięty, wchodzi on na cieńszy króciec chłodnicy. Jeśli chodzi o schemat to go wcześniej oglądałem. Nr.35 jest w ETKA opisany jako opaska. Jednak u mnie wąż jest zakończony twardym plastikowym końcem który wchodzi na króciec chłodnicy i jest zabezpieczony zawleczką. Na żadnym schemacie nie mogłem znaleźć takiego rozwiązania.[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 11:33_________________________________________________Rozebrałem. Jest o-ring. Jutro jakiś dopasuje.

Tak to u mnie wygląda:

24012010625.jpg

24012010626.jpg

i króciec chłodnicy:

24012010627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razmus, czy udało Ci się zdobyć taki o-ring w ASO/sklepie?, czy dobierałeś +/-? pasujący.

Czy mógłbyś podać jego wymiary?

Ewentualnie, czy ktoś mógłby podpowiedzieć w tek kwestii.

Wymieniam dziś chłodnicę w AJM i tam w dopływie i odpływie jest taki o-ring, ( na 95% takich samych gabarytów jak powyżej). ETKa/ASO oferuje całe zestawy rur z oringami 8D0121101AD 8D0121055AB. Niestety mimo że o-ringi o których mowa, w ETCE są zaprezentowane to nie występują oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...