Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka lampa przednia i kierunkowskaz


bulizzor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupilem jakis czas temu audi a4 od sąsiada rocznik 95. Ze wzgledu ze samochod byl stukniety wymieniana byla przednia lampa od strony pasazera. W tej chwili mam 2 różne lampy: od kierowcy z zarowkami h7 i h1 i od strony pasazera z h4. zastanawiam sie nad wymianą jednej z lamp by byly takie same gdyz wyglądają asymetrycznie (lampa stara jest ciemna i swieci inaczej niz lampa nowa z zarowka h4). Mogę z powodzeniem wymienic starą lampe z zarowkami h7 i h1 na tą z h4 (ładniejszą)? Poza tym spotkalem sie na allegro z typem lamp. Nie bardzo mam pojecia o tym. Typ valeo, bosch. Jaki reflektor dokupic? Dzis poza tym po przyjechaniu pod dom zauwazylem ze po drodze zgubilem kierunkowskaz przedni...nie wiem jaki dokupic...bosch? valeo? Doradzcie bo jestem kompletnym laikiem. grin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna i druga firma jest dobra.Decyzja tak naprawde nalezy do Ciebie,choć ja bardziej jestem za Valeo. Zmień światła całkowicie na soczewki,dużo ładniej się prezentują. Troche to dziwne jak tak Ci coś odpada :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kierunkowskaz musi byc tej samej firmy co lampa? Na allegro spotkalem sie z takim tekstem: "Do sprzedania nowe kierunkowskazy prawy i lewy do Audi a4 system Bosch.sprzedaje bo omylkowo kupilem ten system a w aucie mialem Valeo." czyzby kierunkowskazy musialy byc tej samej firmy co lampy przednie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić lampy soczewkowe,to najlepiej ze zintegrowanymi kierunkami np .tak jak TU

Marka nie ma tutaj znaczenia,każdy kierunek czy to Bosch czy Valeo jest robiony pod dany samochód,czyli musi pasować otworami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też kupić ori Valeo soczewkowe efejt super ja ostatnio kupiłem też się pytałem troche kosztuje koło 500 za sztuke ale nie pożałujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też kupić ori Valeo soczewkowe efejt super ja ostatnio kupiłem też się pytałem troche kosztuje koło 500 za sztuke ale nie pożałujesz

zgadza się, wyglądają i świecą zadowalająco :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...