Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie głośniki ???


reco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym zmienić głośniki w swojej a4 i znalazłem na formu, że do produ bez problemu można wstawić 13 cm, bez żadnych dodatkowych paneli. Tylko nie wiem jakie z tyłu, tak żeby zmieściły się w oryginalne dziury. Zalezymi również żeby głośniki grały ładnym basem. Pomożecie?

uzupelnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu są głośniki 16-16.5 Ja bym na twoim miejscu nie inwestował w głośniki jeśli chcesz mieć dobry bas tylko wsadził skrzynie lub tube i dobry piec ale to jest moje zdanie odnośnie dobrego basu . No ale jeśli się upierasz przy głośnikach w pułce to dobre firmy to Hertz JBL Lanzar Pyle i do tego też musisz dokupić wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu są głośniki 16-16.5 Ja bym na twoim miejscu nie inwestował w głośniki jeśli chcesz mieć dobry bas tylko wsadził skrzynie lub tube i dobry piec ale to jest moje zdanie odnośnie dobrego basu .

Skrzynka jak najbardziej.Ale już kiedyś pisałem , że w tube to można dostać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16cm wystarcza do słuchania muzyki i przeniesienia ładnie basów. Ale jeżeli chcesz mieć łupnięcie - tylko skrzynia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16cm wystarcza do słuchania muzyki i przeniesienia ładnie basów. Ale jeżeli chcesz mieć łupnięcie - tylko skrzynia :cool:

Nie chcę skrzyni, chcę same głośniki. Cały czas zastanawiam się nad Lanzarami, niby bradzo dobre głośniki, ale jakoś firmamało znana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się nad Lanzarami, niby bradzo dobre głośniki, ale jakoś firmamało znana.

Lanzar mało znany ?? A słyszałeś kiedyś o głośnikach Morel ?? Im lepsze głośniki tym są mniej reklamowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinki są mniód :cool: Wysoka półka sklepowa, ma świetną jakość, ale nie audiofilską przy normalnej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się nad Lanzarami, niby bradzo dobre głośniki, ale jakoś firmamało znana.

Lanzar mało znany ?? A słyszałeś kiedyś o głośnikach Morel ?? Im lepsze głośniki tym są mniej reklamowane

Czyli śmiało mogę siępchać w Lanzary???[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2007, 22:14 _________________________________________________Mówie od razu, że szukam głośników do 200 zł i zastanawiam się nad tymi:

http://www.allegro.pl/item198507472_nowy_zestaw_glosnikow_165mm_lanzar_180w_super.html

a naprzód takie:

http://www.allegro.pl/item199677296_lanzar_vx50s_nowe_gwarancja_f_v_warszawa.html

bo te chyba się nie zmieszczą bez przeróbki panela

http://www.allegro.pl/item200734057_lanzar_hr_54_midbass_13_cm_nowe_gwarancja_krakow.html[br]Dopisany: 03

Czy może te na tył?

http://www.allegro.pl/item198387227_nowe_mocne_midbasy_lanzar_gwarancja_f_vat.html[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2007, 22:31 _________________________________________________Te pierwsze na tył są trójdrożne, a te ostatnie zwykłe (albo się nie znam, bo mało się na tym znam). Patrzeć na to czy są dwu, czy trzy czy może wogle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co zaczynasz temat, jak chcesz wydać na głośniki 200 zł. Mamy pomóc Tobie przeszukać śmietnik i pokazać najlepsze z najgorszych? W tych cenach to nawet sprzęt firmowy jest tylko produktem markietowym robionym po to aby zaznajomić klienta z marka, a z jakością czy brzmieniem charakterystycznym dla danej firmy ma niewiele wspólnego. Pewnie teraz powiesz że nie każdy dysponuje jakąś tam gotówką, ale jak zaczynasz już wymagać czegoś konkretniejszego od głośników, to one zaczynają wymagać od Ciebie większej kasy przy ich zakupie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co zaczynasz temat, jak chcesz wydać na głośniki 200 zł. Mamy pomóc Tobie przeszukać śmietnik i pokazać najlepsze z najgorszych? W tych cenach to nawet sprzęt firmowy jest tylko produktem markietowym robionym po to aby zaznajomić klienta z marka, a z jakością czy brzmieniem charakterystycznym dla danej firmy ma niewiele wspólnego. Pewnie teraz powiesz że nie każdy dysponuje jakąś tam gotówką, ale jak zaczynasz już wymagać czegoś konkretniejszego od głośników, to one zaczynają wymagać od Ciebie większej kasy przy ich zakupie :wink:

Dziękuje...., temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...