Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] 1.8T po wizycie w MR MOTORS


dzialson

Rekomendowane odpowiedzi

ładny wykresik, nie wiedziałem, że Witek robi też benzynki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200koni chyba nie bylo 1.8t po samym programie z taka moca :mysli:

niezle musi latac

Były nawet u forumowiczow tylko cos wykresów nie wklejaja.

Swoja droga to auto Dzialsona zamknął bym w garage i czyscił, szkoda go uzywac jest jak nowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :good:. Moje B7 BFB też wkrótce zawita do MR Motors. Duże kolejki?.

Jest już na pokładzie nowe K04-15, DV od TT, wtryski od BEX-a. Auto tuż po przeglądzie ( wszystkie filtry, nowe świece NGK, olej Mobil 1). Jeszcze tylko TIP za kilka dni i Fmic na wiosnę. Liczę na 22x HP i 32x momentu. Nie przeliczę się ?

Nie wiecie może, czy w MR zamocują mi Tip-a?

I obiecuję, że zamieszczę wykres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w autoryzowanej stacji Skoda Zalewscy. Materiały moje oprócz oleju do skrzyni biegów.

W sumie za: wymianę wszystkich filtrów, oleju, zaworu DV, świec, turbosprężarki, oleju w skrzyni biegów, wtryskiwaczy i likwidację wycieku płynu chłodzącego ( plama pod samochodem + obłoki pary z rury wydechowej - naprawili :>) zapłaciłem 1290,00 z fakturą Vat . Oczywiście kontrolka przeglądów skasowana, wpis w książce serwisowej i podbita gwarancja na turbosprężarkę. W prywatnym warsztacie bez autoryzacji chcieli ode mnie 900-1000,00 + ewentualnie Vat w przypadku faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godski czy aby nie zgibiłeś zera na końcu? :mysli: Ja za sam przegląd (filtry, olej, diagnostyka) w ASO zapłaciłem więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgubiłem. Dzwoniłem i wiem, że w Aso Audi sam przegląd po 104 000 km kosztuje od 1500 do 2500 z ich materiałami. A gdzie wymiana turbiny i inne rzeczy???. Myślę, że w Audi bym zapłacił za wszystko 3-4 tysiące.

Polecam zakup materiałów do przeglądu we własnym zakresie i przegląd w autoryzowanym serwisie Skody.

Najbardziej ucieszył mnie fakt likwidacji wycieku płynu chłodzącego i kłębów pary z rury wydechowej.

Przy okazji, filtr paliwa w Skodzie 180,00 zł - na rynku około 100,00 zł, filtr oleju 45,00 - na rynku około 25,00. A ciekawe ile w ASO Audi?

A litr płynu G12++ w Skodzie 25,00 zł.

Tomwi, przyznaj się ile zapłaciłeś i co ci wymienili? Po jakim przebiegu ten przegląd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu robiłem przegląd na 60tkm: olej - 72 pln/litr :shocked:, filtry powietrza+kabinowy+oleju+paliwa - 300, podłączenie kompa - 100, przegląd ogólny 350 plus inne pierdoły typu wymontowanie zamontowanie... W sumie około 1400 zł. Bez świec bo nie mieli na stanie, a przecież wcześniej się umawiałem na przegląd :thumbdown:

Świece wymieniłem we własnym zakresie.

Ostatni przegląd zrobiłem poza ASO, które za wymianę oleju+filtr, podłączenie kompa i przegląd ogólny chciało nie mniej niż 1000 pln

Olej kupiłem w hurtowni za niecałe 180 i jeszcze zostało na dolewkę. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...