Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi


Pandzior

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można poznać jaki w aucie jest silnik, konkretnie chodzi mi o 1.9 tdi b5. (90 czy 110km)czy różnią się czymś od siebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 kucy literki TDi srebrne

110 kucy ost literka TDi czerwona

130 kucy dwie ost Di czerwone

ewentualnie nalepka w kole zapasowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130 kucy dwie ost Di czerwone

Już był taki temat (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11641.0) - Audi nie stosuje oznaczenia z czerwonym DI, tylko VW - generalnie na klape można sobie wszystko przykleić. Sillnik rozpoznać najlepiej po pierwszych literach jego numeru, po wlepce we wnęce koła zapasowego lub w książce serwisowej. No ewentualnie dowód rejestracyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można poznać jaki w aucie jest silnik, konkretnie chodzi mi o 1.9 tdi b5. (90 czy 110km)czy różnią się czymś od siebie??

najlepej po oznaczeniach (wlepka w bagazniku).

inny sposób: osprzet : np: turbulum itp/itd .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można poznać jaki w aucie jest silnik, konkretnie chodzi mi o 1.9 tdi b5. (90 czy 110km)czy różnią się czymś od siebie??

Wklej zdjęcie wlepki z wnęki na koło zapasowe i zdjęcie wlepki z książki serwisowej dla pewności, to wiele wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej zdjęcie wlepki z wnęki na koło zapasowe i zdjęcie wlepki z książki serwisowej dla pewności, to wiele wyjaśni.

Fotek nie ma bo przy kupnie nie chcę aby ktoś zorbił mnie w bambuko. A co jest napisan eprzy wersjach 90/110km we wnęce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej zdjęcie wlepki z wnęki na koło zapasowe i zdjęcie wlepki z książki serwisowej dla pewności, to wiele wyjaśni.

Fotek nie ma bo przy kupnie nie chcę aby ktoś zorbił mnie w bambuko. A co jest napisan eprzy wersjach 90/110km we wnęce??

to myślisz że przy pomocy zdjęcia naklejki z wnęki koła zapasowego lub zdjęcia silnika ktoś " zrobi cię w bambuko" ??? Powodzenia przy zakupie :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia silników:

90KM - AHU, AHH, 1Z

110KM - AFN, AVG

115 KM - ATJ, AJM

W '95 były produkowane tylko 1Z, od '96 doszły AFN i AHU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie. W kole zapasowym jest napisane że jest to 1.9 Di 55 Kw AFF. na klapie bagażnika jest 1.9 TDI i na silniku tez. Turbo przy silniku jest, Intercooler także wiec jak poznac czy to 75KM czy 110KM. Różnica w przyspieszeniu miedzy nimi pewnie jest spora ale ja nie nażekam. kupiłem go w przekonaniu iz jest to 110 KM. proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składak ???? :evil:

Jak to możliwe że w bagażniku na naklejce jest co innego niż pod maską

w bagażniku Di a pod maską TDi umnie jest 1Z tu i tu :a4fan:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2007, 13:00 _________________________________________________

Mam ważne pytanie. W kole zapasowym jest napisane że jest to 1.9 Di 55 Kw AFF. na klapie bagażnika jest 1.9 TDI i na silniku tez. Turbo przy silniku jest, Intercooler także wiec jak poznac czy to 75KM czy 110KM. Różnica w przyspieszeniu miedzy nimi pewnie jest spora ale ja nie nażekam. kupiłem go w przekonaniu iz jest to 110 KM. proszę o szybką odpowiedź

sprawdź czy sie numer nadwozia zgadza w bagażniku i pod maską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składak ???? :evil:

Jak to możliwe że w bagażniku na naklejce jest co innego niż pod maską

w bagażniku Di a pod maską TDi umnie jest 1Z tu i tu :a4fan:

zanim cos napiszesz to proponuje zaznac sie z tematem .... :wink:

DI tak naprawde to normalne TDI .... :wink:

Tom 92 .. skłaniam sie ze jednak pod maska twojej Audy drzemie tylko 75 kucy .... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky nie wiemy jaki Tom 92 ma rocznik auta a tak na poważnie to chyba masz racje pewnie 75 kucyków będzie miało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky nie wiemy jaki Tom 92 ma rocznik auta a tak na poważnie to chyba spanky ma racje pewnie 75 kucyków będzie miało

poczekajmy na zdjecia .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjęcie[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2007, 13:34 _________________________________________________sorki źle dałem [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2007, 13:35 _________________________________________________mam problem z umieszczeniem zdjęcia. czy ktoś może powiedziec jak to sie robi?? Pils

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjęcie[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2007, 13:34 _________________________________________________sorki źle dałem [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2007, 13:35 _________________________________________________mam problem z umieszczeniem zdjęcia. czy ktoś może powiedziec jak to sie robi?? Pils

na koncu tej strony ... :wink:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11020.msg153433#new

I TAM PROSZE KONTYNUOWAC PROBLEMY ZE WSTAWIANIEM ZDJEC !

p.s poprzednie Wasze wypociny pokasowałem ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z umieszczeniem zdjęcia. czy ktoś może powiedziec jak to sie robi?? Pils

Podczas pisania postu klikasz na (patrz fotka poniżej)

aaawn6.th.jpg

Potem wybierasz zdjęcie, które chcesz umieścić na forum i klikasz przycisk HOST IT

Następnie ze strony, która sie otworzy kopiujesz adres zaznaczony na ponizszej fotce ;)

aaadw8.th.jpg

I wkleiasz ten adres na forum. Chyba jasno to opisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...