Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI] Niepokojacy wyciek oleju


bartlo79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam....

Wlasnie obdzjeciowywalem silnik z innego powodu i dostrzeglem malo ciekawy wyciek oleju chyba.Jest to miejsce jakby pod kolektorem ssacym ??!!(taka nazwe uslyszalem pare dni wczesniej u mechaniora) .Miejsce zaznaczone czerwona strzalka na zdjeciu.Co to moze byc i najwazniejsze czy sie tym przejmowac-czy tez obserwowac czy nie bierze oleju i wtedy wyciagnac wnioski.Czy tam wogole w tym miejscu ma prawo byc mokre od oleju???

W nawale problemow-kolejny...f*ck....

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4003000e6daa42ee.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelka pod deklem głowicy do wymiany, koszta nie wielkie i 10 min roboty a silniczek czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz sie co martwic. Z tego co widze to tylko EGR[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 20:49 _________________________________________________hmm z wypowiedzi darka wynika co innego - mozna prosic inna fote, zeby ustalic jakas wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro maja mi wymieniac rozrzad-wiec powiem zeby sie zajeli tez tym ustrojstwem.Bardziej dokladnego zdjecia nie uda mi sie zrobic gdyz zona gdzies wyprula.Zobaczymy co mi fachamny poiwedza w warsztacie.

pzdr

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem to kolega ma podobne plamy jak u mnie, a u mnie to tylko spod dekla cieknie, no ale oczywiście mozna by sciagnac graty i zobaczyc z czego to cieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelka pod deklem głowicy do wymiany tak jak stwierdzil kolega dark79-35zl i 10 minut roboty i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...