Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8T AEB] Czujnik w zbiorniczku płynu chłłodnicy


norek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się dowiedzieć o czego jest ten czujnik w zbiorniczku wyrównawczym, który jest przymocowany na dolnej części zbiorniczka. Jak go można sprawdzić czy jest dobry?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to do czego??jak masz malo plynu w ukladzie to kontrolka sie zaswieci a sprawdzisz go w ten sposob ze jak go odlaczysz to powinna ci swiecic kontrolka nonstop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo miałem przygode kiedyś podczas jazdy pękł przewód i wyleciał mi płyn (dobrze że odrazu się zorientowałem ), a na FIS ' ie nic mi sięm nie zapaliło.[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 17:20 _________________________________________________Witam, dzisiaj odłączyłem kostke od czujnika znajdującego się w zbiorniczku wyrównawczym i nic mi się nie świeci (liczniki z Fis'em). Sprawdziłem też czy w kosce jest jakieś napięcie a tam kompletne nic. Czy mógłby ktoś sprawdzić czy u niego na Fis'ie się wyświetla po odłączeniu owego czujnika. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego tematu zerknąłem pod zbiorniczek gdyż już raz kompletnie nie miałem płynu w chłodnicy i mi się nic na komputerze nie świeciło !! :cry: Gdy zobaczyłem pod zbiornik kabel sobie swobodnie wisiał i w ogóle nie było w nim napięcia :angry: (taka sama sytuacja jak u użytkownika "norek")

Bardzo prosiłbym o poradę i ewentualna przyczynę tego problemu.

POZDRAWIAM SERDECZNIE !!!!!! :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...