Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] [C5 AKN] Przepływomierz - A6 2.5 TDI 12.98'


sheed

Rekomendowane odpowiedzi

mam nastepujace pytanie:

czy przeplywomierze sie zwykle tylko czysci czy wymienia?

a jesli chodzi o wymiane to jakiej firmy polecacie? tak aby stosunek cena/jakosc byl sensowny

tylko wymienia ...

tylko oryginał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle to się je wymienia, czasem z oszczędności można je wymyć i nawet to pomaga :wink:

Wymiana to tylko oryginał z ASO, zwłaszcza w silniku 2.5TDI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 400zł

ale chyba w rozliczeniu trzeba oddac swoj stary ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba w rozliczeniu trzeba oddac swoj stary ...

Dokladnie , dowiadywałem się , bo na dniach wymieniam u siebie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego silnika nie da się wyczyścić tylko wymiana - co ok 100 000

da sie wyczyścić , doświadczyłem tego na własnej skórze na hamowni mierzony przed i po wyczyszczeniu , a wymiana to tylko w ASO koszt 396 zl plus oddajesz stary i oczywiście ich szantaż że jak oni ci założa to 2 lata gwarancji jak nie to gwarancji nima koszt założenia 50 -80 zł :shocked: za odkecenie 2 śrubek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociazby wczoraj zadzwonilem do ASO i chcialem zeby mi sprawdzili auto komputerem. Juz bylem umowiony na dzisiaj, ale jak zapytalem o koszt uslugi to powiedzieli 200zl. Za samo podlaczenie do komputera. Za zdradzenie co komputer powiedzial pewnie nastepne 50zl. Dajcie spokoj.

Wczoraj pytalem tutaj na forum i w okolicy rowniez (W-wa Wawer). Diagnostyke z komputera zrobie sobie za 40zl i jeszcze zostanie troche na piwo na dzisiejszy mecz.

Szczerze, to chyba bede omijal ASO z daleka. Czy ktos kiedys skorzystal z ich gwarancji?

W kazdym razie dzieki za info w sprawie samej czesci. Rozumiem, ze poprostu zamiennikow nie ma albo sa chusteczkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociazby wczoraj zadzwonilem do ASO i chcialem zeby mi sprawdzili auto komputerem. Juz bylem umowiony na dzisiaj, ale jak zapytalem o koszt uslugi to powiedzieli 200zl. Za samo podlaczenie do komputera. Za zdradzenie co komputer powiedzial pewnie nastepne 50zl. Dajcie spokoj.

Wczoraj pytalem tutaj na forum i w okolicy rowniez (W-wa Wawer). Diagnostyke z komputera zrobie sobie za 40zl i jeszcze zostanie troche na piwo na dzisiejszy mecz.

Szczerze, to chyba bede omijal ASO z daleka. Czy ktos kiedys skorzystal z ich gwarancji?

W kazdym razie dzieki za info w sprawie samej czesci. Rozumiem, ze poprostu zamiennikow nie ma albo sa chusteczkowe.

wpadnij na spota to będziesz miał diagnostykę za free, logi wrzucasz na forum i kilku fachowców się nim przyjrzy i diagnoza będzie 100% skuteczna, jak nie chce Ci się przyjechać na spota to podjedź do mnie i za piwko Ci zrobię pełne logi :)[br]Dopisany: 06-06-2007, 13:02:56_________________________________________________co do przypływki to tylko ASO z gwarancją, bo i tak nie wytrzyma za długo więc będziesz u nich na gwarancji go jeszcze wymieniał ze trzy razy w ciągu gwarancji, więc wyjdzie najtaniej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłbym sie do tematu, powiedzcie jakie są objawy padniętej przepływki. Jak ją ostatnio odłączałem zeby zajrzeć do niej, to wyglądała na czyściutką, wiem że taka powinna oczywiście byc, ale zastanawiam sie czy oby jej nie wymienić bo autko odkupiłem i nie wiem kiedy to ustroństwo było ostatnio wymieniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zabrać się za czyszczenie przepływki

najpierw poszukać na forum

choćby tu ktoś pisał:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12376.msg153665#msg153665

Zresztą na naszym forum też jest opisane jak to się robi, bez zdjęć - ale nie ma w tym wielkiej filozofii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam przepływomierz do wymiany i znalazłem Magneti Marelli za 200 zl. co sadzicie na jego temat? czy ktoś z Was miął do czynienia z tą marką przepływki?

sprzedaje firma skodex i daja rok gwarancji bez oddawania starego...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=373474948

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...