Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na spoty w Puławach najczęściej na parkingu marketu TESCO

Terminy ustalamy na forum wiec jak ktoś jest chętny to proszę pisać.

JESTEŚMY NA FACEBOOKU:

FANPAGE: https://www.facebook.com/pages/Audi-Grupa-Pu%C5%82awy/446521482097121

GRUPA: https://www.facebook.com/groups/335400953254873/

GALERIA SPOTÓW

20130421_152359z.jpg

DSC05555_zps2a23e4c2.jpg

Czerwcowe spontany

480930_461881627227773_668084328_n.jpg

5481_461883853894217_1629396747_n.jpg

1013917_566234590081894_2058162982_n.jpg

1010449_504473986287141_1691372314_n.jpg

xxog.jpg

tov8.jpg

SPOT 21.04.2013

DSC05555_zps2a23e4c2.jpg

SPOT 10.03.2013

DSC05157_zps66263397.jpg

945727_462363177179618_1719038659_n.jpg

dsc07432l.jpg

dsc07009bl.jpg

dsc06339c.jpg

dsc05342o.jpg

dsc03616z.jpg

dsc06604c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu sobie wpisz "Puławy" i znajdziesz pewną grupę osób :wink4: -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=mlist;sa=search

I śmiało pisz do nich na PW :wink4: A jak nic się nie uda, to zapraszamy na inne spoty w woj. lubelskim :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sobie wpisz "Puławy" i znajdziesz pewną grupę osób :wink4: -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=mlist;sa=search

I śmiało pisz do nich na PW :wink4: A jak nic się nie uda, to zapraszamy na inne spoty w woj. lubelskim :>

Dzięki nie wiedziałem że jest taka wyszukiwarka :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos ja jestem chętny na taki spocik mam 30km :good: i mysle że bedzie paru jeszcze chętnych :kox: z chudym mielismy cos tu zdziałać :naughty: no ale juz jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos ja jestem chętny na taki spocik mam 30km :good: i mysle że bedzie paru jeszcze chętnych :kox: z chudym mielismy cos tu zdziałać :naughty: no ale juz jest :good:

Byłoby fanie tylko ciekawe czy ktoś z Puław jeszcze będzie zainteresowany bo u was w Rykach widzę poruszenie, potraficie się zorganizować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w rykach to sie rozkreciło :kox: ale i tak trudno zebrać ekipe żeby na raz zjechała na zlot :gwizdanie:

A co do Puławach spokojnie cos rozkręcimy :decayed: Jeszcze chłopaki nie widzieli tematu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Teraz już widzieli :PP Miałem zamiar założyć taki watek ale widzie ze paput mnie ubiegł :D

Jak spotykaliśmy sie w Puławach mnie więcej było 4 - 7 autek :P

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czemu miałeś taki wątek założyć czyżbyś z puławskiej ziemi pochodził? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Teraz już widzieli :PP Miałem zamiar założyć taki watek ale widzie ze paput mnie ubiegł :D

Jak spotykaliśmy sie w Puławach mnie więcej było 4 - 7 autek :P

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czemu miałeś taki wątek założyć czyżbyś z puławskiej ziemi pochodził? :kox:

chudy zna Puławy dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za sprawą jakiejś panny :wink4: Furę widzę też ma niezły wypas nie pogada :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za sprawą jakiejś panny :wink4:Furę widzę też ma niezły wypas nie pogada :>

I tak przyjedzie skodzianą :polew: :polew:

Macie w puławach jakiś kryty parking, bo ja sobie nie przypominam czy cos takiego jest :mysli:

Bo tak to spota można by zrobić na galerii zielonej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plandekę dla każdego się skombinuje i będzie kryty :polew: a tak serio to raczej nie ma. Jeszcze nie doczekaliśmy się podziemi. Zakryte boksy są obok hali targowej ale tam jest mało miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to nie wiem w którym to miejscu jest :no: kiedys u nas na Ryckim jakis uzytkownik z spod Puław pisał ze z chęcia by przyjechał, no ale w końcu ucichł :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to nie wiem w którym to miejscu jest :no: kiedys u nas na Ryckim jakis uzytkownik z spod Puław pisał ze z chęcia by przyjechał, no ale w końcu ucichł :thumbdown:

Może jak jest na forum to warto mu na priva coś wysłać o ile wiesz który to...[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 22:38_________________________________________________A tak off top to moje poprzednie auto kupiłem właśnie w Rykach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to nie wiem w którym to miejscu jest :no: kiedys u nas na Ryckim jakis uzytkownik z spod Puław pisał ze z chęcia by przyjechał, no ale w końcu ucichł :thumbdown:

Może jak jest na forum to warto mu na priva coś wysłać o ile wiesz który to...

za duźo spamu na LRY wątku żeby go tam znaleźć :decayed: ogólnie patrzyłem na szukajce to mało puławiaków sie udziela, raz sie zalogowali i tyle ich widziano :thumbdown: Ale kwestia czasu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mało też patrzyłem. Mąż mojej siostry ma też a4 :naughty: wczoraj obok mnie stały dwie identyczne a4 avant też srebrne na LPU. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mało też patrzyłem. Mąż mojej siostry ma też a4 :naughty: wczoraj obok mnie stały dwie identyczne a4 avant też srebrne na LPU. :naughty:

A jeździ tego w hooj tak samo i u mnie, ale żaden klubowy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...