Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

No ekipa dobra sie szykuje, tylko szkoda że tak mało nowych sie odzywa :confused4: bo narazie to nasza zgrana paczka jest obecna :kox:

Trochę lipa ale poczekamy zobaczymy. Ostatnio na puławskich blachach widziałem a4 b6 granatowy avant z naklejką z logo klubu A4.klub.pl kobieta kierowała. Pewnie kupiła już taką furkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No co ciekawe B6 u nas w ogóle sie nie spotują :gwizdanie: U mnie w Rykach też jedna lata z naklejką ale nie udziela sie na forum :thumbdown:

Ciekawe czy do marca zdołamy namówic 10 fur :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ciekawe B6 u nas w ogóle sie nie spotują :gwizdanie: U mnie w Rykach też jedna lata z naklejką ale nie udziela sie na forum :thumbdown:

Ciekawe czy do marca zdołamy namówic 10 fur :naughty:

Pewnie będzie ciężko ale może się uda :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy rade :naughty:

1. Paput(organizator) :decayed:

2. Kowi87

3. Chudy

4. Sebek

5. Cysiek

6. Armistead + Agnieszka :naughty:

7. Janjazda

8. ?

:kox:

wiec jak na czas powstania tego wątku mamy niezłą ekipe, tylko to tak zawsze jest wszyscy sie pisza ale jak sie termin ustali to komuś coś wypadnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator :mysli:? :buahaha: raczej pomysłodawca twórca idei audizmu w powiecie puławskim :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator :mysli:? :buahaha: raczej pomysłodawca twórca idei audizmu w powiecie puławskim :kox:

U nas to jest tak :naughty: założyciel tematu = organizator :tongue4: i nie ma totamto :polew:

Jak wam widzi sie spocik w piątek, czy lepiej w week :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator :mysli:? :buahaha: raczej pomysłodawca twórca idei audizmu w powiecie puławskim :kox:

U nas to jest tak :naughty: założyciel tematu = organizator :tongue4: i nie ma totamto :polew:

Jak wam widzi sie spocik w piątek, czy lepiej w week :mysli:

To zależy od daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie piatek moze być kazdy, a co do week to niestety co drugi, ale na dzień dzisiejszy nie mam rozkładu jazdy na nowy semestr :thumbdown: wiec ja nie bede pierwszy strzelał terminami :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do terminu to ja też nie mam pojęcia. Nie wiem nawet za bardzo co na takim spocie się robi bo nie byłem nigdy. Widziałem że w Puławach robią sobie ziomki spoty hondy a potem wariują po mieście. Chętnie pogadałbym o problemach dot a4 ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to zjazd na jakis parking obok jakiegos lokalu, stoi na parkingu pogadamy o parchach, posmiejemy sie, jakieś vagowanko, ewentualna dłubanina przy czymś :naughty: a później wycieczka do lokalu na jakiś soczek/pizze czy co tam będzie :naughty: w wakacje to robiliśmy grille w jakiś fajnych miejscach(Forty - Dęblin) :good: w tym roku też pewnie cos takiego odpalimy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko to czekamy na nowych członków klubu z Puław i okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek, Kowi :mysli: nie wstyd wam kumpla obgadywać?? Smigałem przez poltora roku B6 i myslicie ze sie przesiade na B5 - jedna z głupszych sugestii jaka słyszałem :gwizdanie: i jeszcze o nexii ktoś mi tu gada :polew:

Wracaja do tematu spotow zapomnieliscie dopisac do listy Contiego co prawda z "eu" sie porzegnal ale jeszcze na "pl" nie zawitał :P

Myślę ze można by do tej listy dopisać herfa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek, Kowi :mysli: nie wstyd wam kumpla obgadywać?? Smigałem przez poltora roku B6 i myslicie ze sie przesiade na B5 - jedna z głupszych sugestii jaka słyszałem :gwizdanie: i jeszcze o nexii ktoś mi tu gada :polew:

Wracaja do tematu spotow zapomnieliscie dopisac do listy Contiego co prawda z "eu" sie porzegnal ale jeszcze na "pl" nie zawitał :P

Myślę ze można by do tej listy dopisać herfa :P

Wysłałem Contiemu smska :decayed: Chudy ja ci mówie kup B5 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 jak by były nowe w salonie do kupna to moze i by kupil ale 10letniego raczej nie ;) napewno cos młodszego od 2004 ;)

Jak bym miał kaskę też bym o czymś nowszym pomyślał ale dopiero kupiłem swoją aczwóreczkę i chciałbym nią jeszcze trochę pośmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 jak by były nowe w salonie do kupna to moze i by kupil ale 10letniego raczej nie ;) napewno cos młodszego od 2004 ;)

Jak bym miał kaskę też bym o czymś nowszym pomyślał ale dopiero kupiłem swoją aczwóreczkę i chciałbym nią jeszcze trochę pośmigać

W B5tce tkwi potencjał, nie bierz przykładu z chudego :polew: on sie niezna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam kaski i nie planuje nic takiego podoba mi się moja a4 choć wymaga wiele pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjał to ja miałem siedac w B6 i to fabryczne a nie jak w B5 dopiero po modach :P

:bicz:

Fajny sobie podpis zrobiłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...