Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki silnik audi a4 b5 1999 ??


Alzak

Rekomendowane odpowiedzi

czy to możliwe że mam w moim smochodziku silnik ahu bo widze że na forum nikt nie ma tego silnika w tym roczniku(1999)?? bo szukam samochodzików z tym samym silnikiem do porównania bo chcialbym wgrać soft tylko nie wiem jaka jest bezpieczna granica no i o ile skroci sie zywotność silnika bo w tej chwili ma przejechane 129tys mil no i chcialbym jescze troche nim pojezdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roczniku jeżeli masz 90ke to może to być AHU albo AHH. AHU klasyczna 90ka będzie miała wyżej turbine. AHH bedzie turbo jak w 110tce. To tak po krótce. Generalnie samym softem zrobisz max układu wtryskowego czyli pod 120PS. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roczniku jeżeli masz 90ke to może to być AHU albo AHH. AHU klasyczna 90ka będzie miała wyżej turbine. AHH bedzie turbo jak w 110tce. To tak po krótce. Generalnie samym softem zrobisz max układu wtryskowego czyli pod 120PS. Pozdrawiam

lepiej zeby to było AHH .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu lepiej żeby to był AHH?? no i niestety na kartce w kole jest napisane AHU che wgrać sofcik i wymienić wtryski od AFNa ale nie wiem czy jest sens zakładać wieksze wtryski czy to wogóle coś zmieni w mocy samochodu no i chodzi mi czy warto bo wiadomo że wtryski tanie nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHH ma mocniejsza pompe :) wiec na wtryskach od AFN 150KM mozna trenowac :P

Ale wtryski od AFN dadza Ci spora roznice nawet na pompie 10mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra wtryski a jak mu zapodac wiecej powietrza no bo jak dawa paliwa wieksza no to i wiecaj powietrza musi byc bo bedzie kopcił jak porabany no chyba ze sie myle to mnie poprawcie

no to zrob normalny program i bedzie po klopocie .. ;)

bedzie zachowany stosunek lanego paliwka do dmuchanego powietrza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...