Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi się nie postarało w tym przypadku.


sławek78

Rekomendowane odpowiedzi

Kup sobie nowe , to niewiele kosztuje w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ty robisz z tą rączką.Ja używałem tej rączki w B5 przez ponad 7 lat i wyglądała jak nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni właściciel ją tak zmasakrował z jednej i z drugiej strony Sprawdzałem paznokciem i zwyczajnie schodzi górna warstwa.Rozmawaiałem z koleżanką ktora ma wv passata z 99 roku i dzieje sie jej to samo.

Czy da się to pomalować? Tak na czarno najlepiej.. Bo w aso taka pierdułka a bedzie napewno sporo kosztować

676c3a874af3fd21m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zainwestuj w nowy plastik bo naprawiać się chyba nie opłaca i nie wiadomo jak z efektem końcowym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też jest zmasakrowana po poprzednim właścicielu, po prostu żal patrzeć... Jak ktoś będzie znał koszty, niech powie ile taka przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie idento, rysy jakby cyrklem ;| Ale czarny plastik jest i czarne wnętrze wiec obleci.. do tego od strony kierowcy tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wygląda to jeszcze gorzej... poprzedni właściciel chyba rzeźbił w tej rączce scyzorykiem albo nie wiem... zegarkiem podrapał normalnie szkoda gadać na szczęście strona pasażera ok ;] chyba też sprawie sobie nową bo strasznie to wygląda ja nawet przy guzikach z szybek tak mam ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w aso taka pierdułka a bedzie napewno sporo kosztować

już wiele razy się okazywało, że wcale drogo nie musi być - na pewno drożej niż pomalowanie, to tak.

Jeśli dobrze spojrzałem, to będzie taki numer VAG (dla elektrycznych szyb) : 8D1 867 172 A (8D1867172A) i cena około 60zł.... Dla jednej strony (oczywiście są rózne kolory)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl a czy orientujesz się czy kolor ma wpływ na cenę?? I ciekawe czy dużo zachodu z wyminą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treba ściągnąć tapicerkę i zdrugiej strony są wkręty.

To nie dobrze,jest to jedna z najgorszych rzeczy w aucie do której nie lubię sie zabierać "plastiki" zaczepy itp :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie - ale zdrapalem do końca - problem w tym że u mnie ten plastik z jednej i z drugiej strony kosztuje 33 zł - to wydatek niewielki ale....za tym plastikiem jest już nowy element - tez lekko zdarty - to część wygięta - rączka łącząca sie z tapicerką i tego nie da sie dokupic osobno - komplet w ASO to 1300 zł.

Zdrapałem delikatnie - jest pod spodem czarne - tylko ten połysk plastiku zdradza , że cos jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...