Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Odmładzamy wnętrze.


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Wnetrze B6 jest może i za***iste, ale niestety nagumowane przyciski po kilku latach uzytkowania zaczynają się wycierać.

Jaka jest na to rada ? Wymienić na nowe !

Warto to zrobić, bo auto od razu wygląda na kilka lat młodsze, a części nie kosztują fortuny.

Oto mój KIT restoracyjny:

Kierownica S-Line (nowa 450zł na Allegro)

Drążek zmiany biegów S-line (350zł w ASO)

Włącznik świateł (250zł w ASO)

Przełączniki szyb (80zł w ASO)

Ramka wokół drążka zmianu biegów (150zł w ASO)

Uchwyt drzwiowy (35zł w ASO)

666p1020383zm4.jpg

Przy okazji wymieniłem sobie kierownicę i drążek zmiany biegów na pikowane wersje S-Line. Bardzo fajnie leżą w dłoni. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnetrze B6 jest może i za***iste, ale niestety nagumowane przyciski po kilku latach uzytkowania zaczynają się wycierać.

Jaka jest na to rada ? Wymienić na nowe !

Warto to zrobić, bo auto od razu wygląda na kilka lat młodsze, a części nie kosztują fortuny.

Oto mój KIT restoracyjny:

Kierownica S-Line (nowa 450zł na Allegro)

Drążek zmiany biegów S-line (350zł w ASO)

Włącznik świateł (250zł w ASO)

Przełączniki szyb (80zł w ASO)

Ramka wokół drążka zmianu biegów (150zł w ASO)

Uchwyt drzwiowy (35zł w ASO)

pojecie wzgledne .... (wychodzi 1315 zł) ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhhmm tanie te czesci w ASO ja mam do wymiany uchwyt drzwiowy( tylko na cztery przelaczniki, ale mysle ze nie ma duzej roznicy w cenie) i przelacznik swiateł.

Myslalem ze to drozsze, a jak w takiej cenie to sobie wymienie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojecie wzgledne .... (wychodzi 1315 zł) ...

Spanky ale widziales jak wyglada moj pakiet po 100tys to juz moja B5 miala wszsytko ladniejsze a to zwykly syf takze niestety trzeba wymieniac ja kupilem przelacznik od swiatel na allegro za 100 zł wyglada 90 % lepiej niz ten co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elb, ta kiera to z poduchą ? :shocked:

Też się nad tym zastanawiałem jak z airbagiem to super cena :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Ja się wypowiem :grin: tez jestem po wymianach .... włacznik swiateł zakupiłem na allegro za 50 zeta :) ramki drzwiowe + przełaczniki to tylko i wyłacznie ASO cena naprawdę nie jest straszna. Musze jeszcze chyba skusić sie na ramkę wokoło gałki zmiany biegów. Fakt jest jeden autko wygląda naprawde duuuużo młodziej. Pasowało by mi jeszcze wymienic przełaczik od ESP....nie orientujecie się ile kosztuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elb, ta kiera to z poduchą ? :shocked:

z poduchą to 1300 ja tyle płaciłem (nowa kiera poduszka używka ale igiełka...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowało by mi jeszcze wymienic przełaczik od ESP....nie orientujecie się ile kosztuje ??

59,8 zł w ASO (czarny przycisk ESP) 8E1 927 134 A 5PR

Był temat o tym przycisku ostatnio ;)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5409.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z poduchą to 1300 ja tyle płaciłem (nowa kiera poduszka używka ale igiełka...)

no właśnie, a ile by kosztowała multifunkcyjna ?

Bo nie znalazłem takiej na allegro jeszcze...[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 10:41 _________________________________________________tak patrze i patrzę, nie było chyba trójkątnej wielofunkcyjnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 nie było, w trójramiennej były tylko guziki do Tipa, w b7 jest trojramienna z multifunkcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bym odnowił swoje wnętrze poprzez wymianę kierownicy i drążka ale nie mogę ich dostać na allegro i musiałbym kupić w ASO!!! nie ma ktoś czasem dojścia do takich części a dokładnie trójramienna skórzana kierownica kolor ciemno szary model 2002???? Nie wiecie moze jaka jest cena tych części w ASO?

Pomóżcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bym odnowił swoje wnętrze poprzez wymianę kierownicy i drążka ale nie mogę ich dostać na allegro i mus

jak nie ma ? Z 5 chyba widziałem dzisiaj na allegro.. koszt 1300 zł komplet ( z airbagiem)

uzupełij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z kolorami innymi niż czarny jest duży problem. Albo polowanie na Allegro/ebay.de albo ASO.

Za kierę dałem 450zł + 850zł za airbag, razem 1300zł. Na szczęście udało mi sie pogonić mój stary airbag na allegro za 700zł, więc w sumie cała operacja wymiany kiery z 4 ramiennej na nową 3 ramienna pikowaną S-line wyniosła mnie 450+150 = 500zł. Jak bym to robił jeszcze raz, to wstawił bym sobie jednak wielofunkcyjna kierę z B7, tak jak ten człowiek z Audizine:

mfsw25.jpg

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=138299

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a ASO nie ma problemu są penie ale ceny też są? A może spróbować obszyć na nowo? Ale boję się żeby kolor się czasem nie różnił od oryginału i będzie klapa.

Mam jeszcze 2 tygodnie na doprowadzenie auta w stan idealny. Jak będzie trzeba to kupie kiere w ASO i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sie da. Wszystko sie da. Ja wczoraj wymieniałem pokrywę od podłokietnika w ASO kosztuje 180 zł wiec ją zakupiłem, podłokietniki na allegro kosztuje ok 400 zł kompletne także nie jest tak tragicznie.....

Ale jak będziesz kupował to kup tylko i wyłącznie oryginalny bo nie można popsuć wnętrza.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie dzis wymienilem nakladke raczki( koszt 40zł z dziurami na cztery przełączaniki od szyb), wymiana zajęła mi 5 min, a efekt :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...