Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czarna Niunia


dr777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :hi:

Tak jak pisałem przy powitaniu ..... nadszedł czas zakupu :>

Zakupu dokonałem w Kłobucku nieopodal Częstochowy :>

Rocznik 1997

Pod maską 1.8 125 KM, lecz przyznaję że po kastracji :tongue4: (stag 300 ale założenie wstępne było takie, że ma być tania jazda)

Kolorek jak widać jedynie słuszny :naughty:

Przebieg: 211 kkm więc dopiero półmetek (wersja pesymistyczna)

Stan jak widać oryginalny ;) poza LPG żadnych zmian poprzedni właściciel nie wprowadzał.

Generalnie autko nie miało żadnej blacharskiej przygody i jego stan oceniam na dobry.

Ja ze swojej strony, o ile finanse pozwolą mam zamiar dokonać z czasem lekkich zmian:

- odrobinkę przyciemnione szybki

- zmiana przednich światełek

- skóra w środeczku

- alu (rozmiar na razie nie sprecyzowany)

yyA89.jpg

7mePS.jpg

yyHCA.jpg

NDoWJ.jpg

NDwq9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne to :decayed:

plany dobre, ale może np zamiast skórki w środku to zainwestuj najpierw w ładną felgę 17", autko lepiej będzie wyglądac a bez skórki też się miło jedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie... spojler to nie jest dobry pomysł :tongue4: ja mam bo już był, chociaż nie chwaląc się, ten spojler, który mam to chyba najładniejszy do b5 :decayed: ale nie zakładaj, lepiej dopisz sobie jeszcze zawieche w dół, bo przy feldze 17" się przyda :good:

oraz chrom w okół szybek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie... spojler to nie jest dobry pomysł :tongue4: ja mam bo już był, chociaż nie chwaląc się, ten spojler, który mam to chyba najładniejszy do b5 :decayed: ale nie zakładaj, lepiej dopisz sobie jeszcze zawieche w dół, bo przy feldze 17" się przyda :good:

dobrze gada , polać wódki :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie... spojler to nie jest dobry pomysł :tongue4: ja mam bo już był, chociaż nie chwaląc się, ten spojler, który mam to chyba najładniejszy do b5 :decayed: ale nie zakładaj, lepiej dopisz sobie jeszcze zawieche w dół, bo przy feldze 17" się przyda :good:

dobrze gada , polać wódki :drunk:

:naughty: :naughty: jak nie jak tak. Teraz idę skrytykowac twoje auto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :hi:

Tak jak pisałem przy powitaniu ..... nadszedł czas zakupu :>

Zakupu dokonałem w Kłobucku za Częstochową ;)

1-Kłobuck nie jest za Częstochową :tongue4:

2-Gratuluję zakupu :good:

3-Planowane mody :good: najpierw fela na początek jak zawiasu nie będziesz ruszał to 16'' bo jak już cerB pisał 17'' to musi być zawias zmieniony, ze skórką ja bym się jeszcze wstrzymał i zainwestował w co inne, chyba że masz na tyle funduszy.

4-Na spotach niestety nie było tej niuni więc nie możemy nic o jej historii powiedzieć

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest kłobuck? zależy z której strony patrzec, albo za albo przed częstochową ale napewno jest obok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za Częstochową bo to nieładnie brzmi :tongue4: też byś chciał być za kimś lub czymś ?? jeśli już to piszmy obok..., koło... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sqarek - widzę mały patriotyzm lokalny ;) tak na marginesie, Twoja okolica jest mi bardzo dobrze znana ;) z tym że raczej Biała niż Borowianka :>

ale wpis poprawiam ;)

Niunie zakupiłem od kuzyna który uważa że za stary jest na spoty itp tematy :cool1:

co do modyfikacji ....

spojler o jakim myślałem to jedynie delikatna listewka ;) proszę nie mylić z płetwą ;)

natomiast zawieszenie raczej nie będzie ruszane .... jakoś się boję na naszych wspaniałych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sqarek - widzę mały patriotyzm lokalny ;) tak na marginesie, Twoja okolica jest mi bardzo dobrze znana ;) z tym że raczej Biała niż Borowianka :>

ale wpis poprawiam ;)

:notworthy: ja 25lat mieszkałem w Białej a teraz się przeprowadziłem więc mi też jest bliżej do Białej niż do Borowianki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekka gleba nie zaszkodzi, mówię ci :good: starszy ma 41 lat i stwierdził, że jeździ się elegancko, super się drogi trzyma i dużo lepiej wygląda. A w komforcie nie ma dużej różnicy :good: takie -30 to napewno nie zaszkodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze mieć posiadaczy Audi w rodzinie ;)

Po zakończeniu sezonu zimowego, robię z wujaszkiem zamianę na felgi ;) stalowe daje (pójdą na zimówki) a dostanę oryginalne alu :evil: takie jak na zdjęciu

4008993_1024.jpg

@Sqarek - Obecnie te felgi śmigają w czarnej A-4 B7 ;) posiadacz (czyli mój wujaszek) sąsiaduje z warsztatem Pawła :> tak na marginesie to jest szansa że pomimo różnicy wieku możemy się znać z widzenia ;)

niestety prośba z ostatniej chwili :confused4:

jak najlepiej ściągnąć tylni zderzak ?? bo mam do lekkiej poprawki jego ustawienie :confused4:

jak jechałem do pracy to niestety miałem "przygodę" ... i koleś zaparkował swoje B-6 w tyłku mojego B-5 ;(

na szczęście niegroźnie, nawet zderzak nie pękł, ale ciśnienie mi skoczyło straszliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal te okropne kołpaki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze mieć posiadaczy Audi w rodzinie ;)

Po zakończeniu sezonu zimowego, robię z wujaszkiem zamianę na felgi ;) stalowe daje (pójdą na zimówki) a dostanę oryginalne alu :evil: takie jak na zdjęciu...

@Sqarek - Obecnie te felgi śmigają w czarnej A-4 B7 ;) posiadacz (czyli mój wujaszek) sąsiaduje z warsztatem Pawła :> tak na marginesie to jest szansa że pomimo różnicy wieku możemy się znać z widzenia ;)

Bardzo możliwe :wink4: jak byś kiedyś miał ochotę i czas to zapraszam na spoty oraz udzału w wątku o spotach w Kłobucku :wink4:

niestety prośba z ostatniej chwili :confused4:

jak najlepiej ściągnąć tylni zderzak ?? bo mam do lekkiej poprawki jego ustawienie :confused4:

jak jechałem do pracy to niestety miałem "przygodę" ... i koleś zaparkował swoje B-6 w tyłku mojego B-5 ;(

na szczęście niegroźnie, nawet zderzak nie pękł, ale ciśnienie mi skoczyło straszliwie

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t7063.0.html;highlight=demonta%C5%BC+tylnego+zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...