Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec powtuze ze ja nieslyszalem o tym ale to nie wazne wazne ze sie dogadujemy przynjmniej co niektozy a to juz dobry poczatek

Spoko widzisz niektórzy się potrafią dogadać ale Arturo86r sam się zachowuje w stylu "albo będzie spot z eu albo sobie "sami" twórzcie "swoje" spoty" to powodzenia z takim podejściem próbować gdzieś tworzyć spoty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego Guregoru ja wlasnie starałem nie dzielic sie posiadaczy A4 na Eu czy Pl bo dla mnie nie ma to znaczenia. Był pomysl na spot w KK i chcielismy uzbierac jak najwiecej ludzi, nie w celu rywalizacji czy tez konkurencji, tylko z powodu wspolnej pasji. Nikt powtarzam nikt na EU nie podwazył tego zeby byli wszyscy, a nawet wyrazali wyrazna chec na taka mozliwosc.Ale za to uzytkownicy Pl-ki zaczeli pisac (rowniez na PW)ze sobie nie zycza, ze moga podjechac ale ewentualnie jako goscie itd. Wiec nie wiem kto tutaj kogo dzieli. Dla mnie nie ma to znaczenia, chcialem tylko zeby w naszym niemałym przeciez miescie wkoncu cos sie wydarzylo!

Pisząc o doczepkach jazdy do Gliwic nie mialem na mysli nic złego, ale moim zdaniem milo byloby jechac do gliwic jako ekipa z KK np. teraz wiem ze to nie jest mozliwe.

Kolege dawcav6 faktycznie przepraszam za "załosnego"ale troche mnie ponioslo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo86r zaufaj mi że już były próby robienia spotów łączonych i nigdy nic dobrego z tego nie wynikało więc szczerze ja bym odradzał :no: (nie mówię że nie ale i tak wiem jak to się raczej skończy :wink4:). Oczywiście to ty jesteś założycielem wątku i to ty masz tutaj dużo do powiedzenia ale pamiętaj że nikogo do niczego nie zmusisz a jak będziesz się to starał robić to nic dobrego z tego nie wyjdzie :wink4: Ja tobie oczywiście życzę powodzenia i obyście mieli jak największą frekwencję na spotach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Arturo86 cieszy mnie to że zrozumiałeś błąd swojej wypowiedzi WASZE NASZE MOJE TWOJE i nie żywie i nie żywiłem do ciebie żadnej urazy a że mnie przeprosiłeś to świadczy o tobie pozytywnie i wiem że nie chciałeś źle

a co do spotów jakiś tam łączonych to nie moge w temacie nic napisać bo ze mnie taki spotowicz jak z koziej d*py trąbka

byłem kilka razy było fajnie i nie zamierzam z tego rezygnować to wszystko

starsi stażem klubowicze wiedzą jak to jest z tymi spotami co my nowicjusze możemy o tym wiedzieć

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru , skad mozesz wiedziec co by wyniklo z takiego "laczenia" skoro nowi ludzie sie zadeklarowali ? To zalezy chyba od czlowieka jak podchodzi do sprawy . Pozdro Opolanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na eu moderowany - oficjalnie w mailu było napisane: "za działanie a dwa fronty"

A jeśli chodzi o spot - w kk jest nieco mniej ludzi niż w aglomeracji śląskiej - dlatego ja bym olał podział :hi: Poza tym eu - umiera i wszyscy powoli przenoszą się na audiśląsk :gwizdanie: przynajmniej u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie podjechać na parking Carrefour'a nie jest problem...

jeśli nic mi nie wyskoczy...27 marca podjadę na parking o godzinie 18:00 i posiedzę tam sobie troche...

nawet jeśli nikt nie przyjedzie to trudno...nie będę uważał że zmarnowałem czas...

w Niedzielę 28 marca jeśli mi nic nie wyskoczy to też sobie tam pojadę o 18:00

nikogo nie zapraszam bo moja obecność jest na 90%...

nie organizuje nic...

27 marca co jedynie mogę jeszcze wspomnieć coś na forum...może nie będę tam sam.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam ten wątek i normalnie boki zrywać :polew: i pomyśleć że dorośli ludzie to piszą

a teraz na poważnie jest termin i godzina i miejsce więc- ZAPROSZENI SĄ WSZYSCY POSIADACZE AUDI A4 BEZ WZGLĘDU NA PRZYNALEŻNOŚĆ CZY ORIENTACJE CZY KOLOR WŁOSÓW -> WSZYSCY TO WSZYSCY :kox:

DZIĘKUJĘ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia żyje :blink:

a to Ty nie wiesz że zbliża się wielkie święto zmartwychwstania? :cool1:

miron78 ja żyje i mam się bardzo dobrze tylko że we Wro

A4 jeżdzą moi rodzice a ja mam dwa auta: 80 do turlania się po dziurawym Wrocławiu i S6 PLUS'a do zabawy :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia żyje :blink:

a to Ty nie wiesz że zbliża się wielkie święto zmartwychwstania? :cool1:

miron78 ja żyje i mam się bardzo dobrze tylko że we Wro

A4 jeżdzą moi rodzice a ja mam dwa auta: 80 do turlania się po dziurawym Wrocławiu i S6 PLUS'a do zabawy :naughty::kox:

no to musisz kiedyś wpaść pochwalić się tym S6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musisz kiedyś wpaść pochwalić się tym S6 :naughty:

ja tam raczej wpadać nie zamierzam :tongue4:

to zapraszam na zlot do Kronach w ostatni weekend maja albo do Wrocławia bo eSą bez mojego tomsika do KK się nie wypuszczam

do KK jadę prawdopodobnie 13 kwietnia więc jak coś to można wieczorkiem się gdzieś spotkać panowie i panie jak jakieś są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w godz to do Katowic :tongue4:

a tak poważnie to o zabawę PLUSEM to mi nie chodziło o jazdę ja zajmuję się raczej picowaniem tego auta czytaj -> ASO a to troszeczu kosztuje dlatego zapraszam na zlot w Kronach bo będzie już gotowe w całości :naughty:

to jest auto tomsika do jazdy bo ja mam za ciężką nogę i mnie nosi po świecie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...