Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, wiecie gdzie mogę zaktualizować/kupić mapy do rnse? Od kolegi samochód a3 2009r. Fabrycznie rnse. Ale nie wiem czy to led czy nie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot w niedziele wieczorkiem ??? :)


spotykamy się dzisiaj o 20 na Mc dawać :) oczywiście Kędzierzyn

Edytowane przez Mati_23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy z zamówieniami na kalendarze klubowe 2018r. Jak ktoś jest chętny to zapraszam :hi:

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję informacji, czy ktoś z "starych" forumowiczów kojarzy bardzo zadbane jak na tamte lata 2011-2014 rok Audi a4 b6 z województwa Opolskiego które zostało sprzedane na giełdzie we Wrocławiu ul. Gnieźnieńskiej w 2014r, chciał bym odnaleźć temat na forum albo informacje na temat audiczki jako że nadal jest w rodzinie a jestem niemal pewny że auto znajdowało się gronie forumowiczów. Informacje o aucie

Audi a4 b6 Avant czarne 

1.9 TDI sprowadzone według cepiku i rejestrowane w grudniu 2011 w Polsce. 

W momencie sprzedaży przedni zderzak S line, ciemne szyby, radio 2din rnsd,  oklejone folia Carbon maska, listwy drzwiowe, 0 chromów, na 100% zrobiony program w ECU PROJECT świadczyly o tym naklejki na klapie oraz czuć że auto jest dobrze podkręcone, oklejenie w Carbon wykonywane w firmie nazwy nie pamiętam nie jestem pewny czy nie "ArtGraf" również naklejki o tym świadczące.  Felgi "biedronki" nowsze malowane na pomarańczowo, brewki na lampach 

Chciał bym po prostu znaleźć temat na forum albo informacje o aucie z tamtych lat żeby odświeżyć sobie historię auta które nadal żyje i miewa się dobrze :D

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Deny9393
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Deny9393 napisał:

Witam!

Poszukuję informacji, czy ktoś z "starych" forumowiczów kojarzy bardzo zadbane jak na tamte lata 2011-2014 rok Audi a4 b6 z województwa Opolskiego które zostało sprzedane na giełdzie we Wrocławiu ul. Gnieźnieńskiej w 2014r, chciał bym odnaleźć temat na forum albo informacje na temat audiczki jako że nadal jest w rodzinie a jestem niemal pewny że auto znajdowało się gronie forumowiczów. Informacje o aucie

Audi a4 b6 Avant czarne 

1.9 TDI sprowadzone według cepiku i rejestrowane w grudniu 2011 w Polsce. 

W momencie sprzedaży przedni zderzak S line, ciemne szyby, radio 2din rnsd,  oklejone folia Carbon maska, listwy drzwiowe, 0 chromów, na 100% zrobiony program w ECU PROJECT świadczyly o tym naklejki na klapie oraz czuć że auto jest dobrze podkręcone, oklejenie w Carbon wykonywane w firmie nazwy nie pamiętam nie jestem pewny czy nie "ArtGraf" również naklejki o tym świadczące.  Felgi "biedronki" nowsze malowane na pomarańczowo, brewki na lampach 

Chciał bym po prostu znaleźć temat na forum albo informacje o aucie z tamtych lat żeby odświeżyć sobie historię auta które nadal żyje i miewa się dobrze :D

 

 

 

 

 

 

 

A skad dokładnie jakie blachy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kristof91 napisał:

A skad dokładnie jakie blachy?

Tego już nie wiem auto kupił dziadek który ma je do tej pory, wg cepiku auto było zarejestrowane pierwszy raz w Polsce w grudniu 2011, w województwie Opolskim i myślę że tam też jeździło bo sprzedane zostało we Wrocławiu na giełdzie samochodowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 19:23, hopek03 napisał:

Witam czy są ludzie tutaj chętni na jakiś spocik ?

zarzuciłem temat na grupie VAG.ONY.  ale nie wiem czy chciało by Ci się jechać 100km do nysy :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hopek03 napisał:

 Do nysy nie , myślałem raczej o czymś lokalnym

kiedyś to było teraz już cisza:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2022 o 18:31, Koziar993 napisał(a):

Ktoś , coś w Kędzierzynie ? Nic sie tu nie dzieje ;/

można by się spiknąć kiedyś na jakiegoś spocika

być morze ktoś jeszcze był by chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Zaczynamy coś? Jakoś spot w K K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...