[ALL] Kędzierzyn-Koźle i okolice
6 6

3107 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na forum jestem od niedawna, ale czuje nieodparta chec poznania uzytkowników A4 z okolic mojego regionu. Wiec wysuwam propozycje spotu w K-K. Mam nadzieje ze odezwie sie kilka osob i razem ustalimy czas i miejsce, coprawda mamy teraz dosc wredna pogode ale naprawde milo byloby sie spotkac i pogadac. Pozdro i czekam na odzew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czesc, z tego co pamietam z kk jest mało ludzi ale moze cos sie zmieniło

na dniach zawitam do kk wiec w weekend moznabyłoby cos zorganizowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Moze mnie pamietasz koleznako? Pozna by cos zorganizowac jak kiedys

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    :hi: ja tez mam niedaleko do kk wiec moze wpadne jak cos sie rozkreci , :gwizdanie: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siema

ja mam nie daleko wiec wpadnę z miła chęcią, tylko własnie miejsce i czas potrzebny:P

kiedyś chciałem cos organizować w opolskim ale braklo czasu na myślenie;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Moze mnie pamietasz koleznako? Pozna by cos zorganizowac jak kiedys

no jasne że pamiętam :)

szkoda tylko że jak byłam w KK to nikt się nie odezwał :confused4:

teraz za bardzo nie mam kiedy przyjechać do KK, ale organizujcie się a ja Wam będę kibicować z Wrocławia :naughty:

może jak coś konkretengo ustalicie to zrobię niespodziankę :tongue4:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jadę na Wielkanoc i zostanę parę tygodni jak by się coś działo to tez jestem chętny na spota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy oficjalny spot Kędzieżyn Kożle - ZAPRASZAMY

WITAM SERDECZNIE , MAM ZASZCZYT ZAPROSIĆ WSZYSTKICH PASJONATÓW I POSIADACZY AUDI , NA PIERWSZY OFICJALNY SPOT W KĘDZIERZYNIE KOZLU

Spot odbędzie się na parkingu obok CASTORAMY w Kędzierzynie Kozlu

Godzina -do ustalenia jeśli chodzi o dzień spotu to myślimy nad sobotą lub niedzielą

Jeśli są chętni prosze pisać na PW - zrobimy taką małą liste obecności

ZAPRASZAMY TEŻ NASZYCH SĄSIADÓW

JEŚLI MACIE JAKIES SUGESTIE CO DO GODZINY I DNIA PROSZĘ PISAC

Umieść sobie te informacje w pierwszym poście bo on będzie się powtarzał na każdej stronie to będzie to łatwe do wglądu :good:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wszystkich !!!!!!!!!

jestem z okolic i nie ma sprawy z tym spotem chętnie bym sie spotkał sobota - niedziela piszcie jakieś sugestie odnośnie godziny pomyślimy nad tym :naughty:

teraz jade w piątek do ziomków z Gliwic na spota

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej niedziela lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustal konkretny ternim i godzinę bo jak każdy znowu zacznie marudzić że ten termin mu nie odpowiada albo tamtem to nic ze spota nie będzie :kwasny:

jak będzie konkretna data a ktoś będzie chciał przyjechać to się dostosuje -> KONKRETY PROSZĘ PAŃSTWA KONKRETY!!!

spoty nie są co tydzień więc raz na jakiś czas można się poświęcić i zjawić, tymbardziej że to będzie PIERWSZY spot w KejKej :good:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pasuje niedziela 18 -19 :naughty: ????????[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 18:22_________________________________________________ :hi:

widze że nikomu nie pasuje :wallbash: :wallbash: :wallbash:

może za tydzień coś z tego wyjdzie :mysli:

chyba że ktoś jeszcze sie odezwie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz co jest taka możliwość że 15-16 marca będę w KK

jest to w prawdzie początek tygodnia ale wieczorkiem możnabyłoby się spotkać i rozganizować pierwszy spot w KK

jeszcze się odezwę w tej kwestii bo co do terminu to nie jestem pewna czy będę na 100% :wink4:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:hi:

niestety ja moge tylko sobota-niedziela (taka praca ) poza tym jakieś słabe zainteresowanie spotem w KK a tyle audiczek śmiga

byłem w piątek na spocie w gliwicach w forum fajnie było spoko kolesie sprawdzili mi a4 VAGiem (0 błędów przebieg oryginał )

w miare możliwości będe do nich zaglądał mają ogromną wiedze na temat a4 a poza tym znam kilka osób z gliwic już sporo latek

szkoda tylko że tu jest takie słabe zainteresowanie spotem zresztą do soboty daleko może sie ktoś odezwie będe śledził wątek na bieżąco

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślałem o niedzieli :mysli:

zobaczymy może jeszcze znajdzie się ktoś chętny na spota bo jak na razie to kiepska sprawa ale bądźmy dobrej myśli

wkońcu K-K to spora wioska jutro konkretnie sie ugadamy a dziś wybieram sie na spota do gliwic tam specjalnie nie trzeba nikogo namawiać a frekwencja spora . Piszcie obserwuje wontek nieustannie . pozdro dla wszystkich OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem chętny...

Noom KK to spora wioska!:) Jestem ''ŚWIEŻO UPIECZONYM'' posiadaczem A4 B7 i użytkownikiem Forum:) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec tak spot odbedzie sie 27.03 jest to sobota godz 17 na parkingu Casotramy. Odrazu informuje ze beda tam ludzie z sasiedniego forum, bo akurat ja mam gdzies jakies uprzedzenia i niesnaski miedzy 2-ma forami. Dla mnie wazna jest pasja ludzi ktorzy posiadaja A4 i wszystko w tym temacie.Chetnych prosze o pisanie w tym watku w celu spisania listy. pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślałem o wcześniejszym spocie tak jak pisałem powyżej i wcale mi nie przeszkadza że dedziemy na 2 czy 3 furki zawsze można pogadać 27.03 troche odległa data no ale jak nie znajdą się chętni na niedziele to poczekam uprzedzeń też nie mam żadnych sam jeżdże na spoty do gliwic i jest spoko :good: i jeszcze mnie stamtąd nikt jak na razie nie wygonił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślałem o wcześniejszym spocie tak jak pisałem powyżej i wcale mi nie przeszkadza że dedziemy na 2 czy 3 furki zawsze można pogadać 27.03 troche odległa data no ale jak nie znajdą się chętni na niedziele to poczekam uprzedzeń też nie mam żadnych sam jeżdże na spoty do gliwic i jest spoko :good: i jeszcze mnie stamtąd nikt jak na razie nie wygonił

...........i nie wygoni :)..... :wink4:

27.03 to o tyle mało ciekawa data, że w tym czasie jest zlot ogólnopolski w Bukowinie :confused4:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec ten kto nie bedzie sie wybierał do Bukowiny to podjedzie do kk :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 19:26_________________________________________________Ponawiam prosbe o liste chetnych na spota dnia 27.03

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wpadne tego 27 ale jak jest ktoś chętny na spota dziś to z miłą chęcią też zajade :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 07:40_________________________________________________brak chętnych :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale lipa :sick3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodaje ze spot tego dnia odbedzie pod znakiem sasiedniego forum wszystkich chetnych i nieograniczonych umyslowo (chodzi o smieszne dla mnie sklocenie miedzy dwoma forami) serdecznie zapraszamy. Kazdy i obojetnie z ktorego forum jest chce sie spotkac w milej przyjaznej atmosferze i porozmawiac o swoich autkach bedzie mile widziany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego dodaj ze to spot EU i wszystko bedzie grac i na przyszłosc nie kopiuj postów z eu i co najwazniejsze to jedynie goscinnie mozemy wpasc a nie połonczyc obydwa spoty w jeden

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SPOT 27.03 ZOSTAJE OFICJALNIE ODWOŁANY.

Skoro uzytkownikom tego forum jak i pewnie administracji przeszkadzaja ludze z EU nie ma o czym gadac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A myslalem ze ten temat jest zamkniety i ludzie umieja ze soba rozmawiac i dzielic wspolna pasje jaka jest Audi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi