Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Automatyczny włącznik śwateł


mar-mis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj kupiłem sobie włącznik automatyczny świtał. Przeczytałem instrukcję i trochę się zdziwiłem że to nie jeste takie proste. Urządzenie posiada 6 przewodów, po dwa przewody do włącznika świateł (mijania i postojowych), kabel do masy, i co jeste najgorsze kabel do kontrolki alternatora nie wiem gdzie tenkabel jest, gdzie go szukać czy z szukać go z zegarów. Jeżeli ktoś może pomóc byłbym wdzięczny pozdrawiam Was

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jeste najgorsze kabel do kontrolki alternatora nie wiem gdzie tenkabel jest, gdzie go szukać czy z szukać go z zegarów

Można z zegarów, do alternatora oprócz kabli prądowych (grubych) idzie jeden cienki kabelek właśnie od kontroli ładowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jeste najgorsze kabel do kontrolki alternatora nie wiem gdzie tenkabel jest, gdzie go szukać czy z szukać go z zegarów

Można z zegarów, do alternatora oprócz kabli prądowych (grubych) idzie jeden cienki kabelek

właśnie od kontroli ładowania

A może się wiesz który kable z zegarów jest do kontrolik ładowania?

uzupełnij profil w końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człwoeku nie wiesz co kupiłem a już mówisz że to szmira. Jak ktoś sobie żle podłączył to światła mogą tak świecić jak w opisywanym linku, tylko trzeba troche poimyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie bardzo umiesz znaleźć kabel a mi mówisz ze ja coś zle podłączyłem?Ponadto dzwoniąc do kilku sprzedawców sami mi odradzali te co podlacza sie do kontrolek.Wiec kupiles szmire i tyle.

Nastepnym razem kup to http://www.allegro.pl/item203614307_automatyczny_wlacznik_swiatel_czasowy_zobacz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podziało moje zapytanie??? :angry:

Chodziło o podlączenie automatycznego włącznika świateł do instalacji elektrycznej świateł w A4[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 14:50 _________________________________________________

Jak nikt nie ma podłączonego automatycznego włącznika to może ma ktoś

schemat elektryczny do A4 .

Interesuje mnie ten fragment gdzie jest instalacja świateł.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...