Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świecące gałki zmiany biegów...Czy to jest ładne??


Petlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak pisalem-niedawno nabylem a4 Avanta z roku 97, lecz narazie nie mam do niego dostepu bo stoi na warsztacie. Bardzo podoba mi sie podswietlenie wnetrza w tym samochodzie. Zastanawiam sie nad wymiana galki zmiany biegow na ta swiecaca z allegro, lecz nie wiem czy ten kolor bedzie sie ladnie komponowal z reszta podswietlenia(niby tez czerwony, ale...). Mial ktos jakies doswiadczenia z tym sprzetem??

Interesuje mnie jeszcze jedno-mianowicie chodzi, zeby galka podswietlala sie tylko wtedy gdy mam wlaczone swiatla(gdy swieci sie podswietlenie w srodku), a jest ona montowana do zapalniczki, jest mozliwosc podlaczenia jej gdzies niedaleko pod inny element podswietlenia(szeregowo), zeby nie swiecila mi ciagle, tylko razem z podswietleniem??

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym kiedy ma świecić, mi świeci jak zapalam światła, i czerwony jest czerwony i sie komponuje..

Tu masza pare moich fotek:

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showtopic=235694&view=findpost&p=2638928

Pozatym szukaj.. wszystko już było.. (znaczy fotki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze gdy pod zapalniczke podlacze to bedzie swiecilo non stop...zle mowie?

Gdzie masz podlaczone ze zapala sie z wlaczeniem swiatel??

Źle mówisz, chodzi o PODŚWIETLANIE zapalniczki, a nie jakoś inaczej ; ]

Ja mam pod podświetlanie panela (pokręteł) od nawiewó wentylatora itp, w warssztacie jest opis, nawet dwa, wersja podłączenia pod zapalniczke i pod pokrętła..

Pozatym w czym by Ci przeszkadzało że świci się non stop po przekręceniu kluczyka?

Teraz i tak sie lata na światłach więc bedzie świecic cały czas :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci jeszcze coś na temat tych gałek. Mam takową i świeci bardzo ładnie, ale jest z nimi problem, gdyż mam już ją jakieś dobre 10 m-cy a ona juz sie cała powycierała od góry po bokach. Napisałem meila do tego kolesia co mi to sprzedał i odziwo odpisał ze moge odesłać tą gałkę i mi wymieni otoczkę skórzaną w ramach gwarancji. Nie moge sie zabrać do zdemontowania taj gałeczki, bo kurcze miałem troszke problemy z jej podłączniem i zajeło mi to troche czasu, ale w końcu chyba sie skusze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...