Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

fakt sa najlepsze do mycia szybek :D

Jak Ty myjesz tymi pieluchami ?? Jak włoże pieluche do wiaderka to mi całą wode wciąga i robi się taka wielka i ciężka :shock: ............Cholera chyba pampersy się nie nadają :lol::lol::lol:

Hugo bo Ty widocznie na nowoczesnosc stawiasz :P Ja mialem bonusik 100 tetr :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie w okolicy jeździ pistacjowe A4 sedan bez spojlera ale z hromowanymi ramkami wokół szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja też

:cry:

[ Dodano: 2006-06-28, 17:20 ]

wojtas-audi napisał/a:

Moze zrobmy tak jak robia motocyklisci ( ja od dzisiaj zaczalem ) gdy widzimy A4 to po prostu reka do gory

w Wawie musiłąby jeżdzić z ręka podniesioną jak...hitlerowiec...albo czesto machajaca...wyglądał bym jak....wariat

_________________

Mi wystarczy tego że jak jadeżdżę po swojej okolicy to praktycznie cały czas ręka w górze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec mnie nie ciezko rozpoznac

zgadzam sie :) kolor żadko spotykany, spojler, CB, fele bez dekli :P zderzak przedni z wlotem so turbo :lol: (jak narazie, chyba że sie myle:P )

a mnie jak coś to idzie poznać po grylu kameiowskim :) soczewach z ringami felach 17" i chromowanymi podkładkami pod rejestracje :) i mam zawsze czyste auto :twisted: PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak przedni z wlotem so turbo :lol:

poprawiles mi humor :lol: wlotu juz nie ma

A taka ładna dziupla była :mrgreen:

4e4792681cc05e25m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

niedawno pierwszy raz spotkałem się z wieśniakiem w A4. Nawet mnie przepuścić nie chciał głąb, sam rozpychał się łokciami i wciskał gdzie tylko mógł. Mam nadzieję, że to nikt od nas z klubu :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Warszawce i przed Warszawą (jakieś 20 km) widziałem błękitną A4 o numerach rozpoczynających się od WML (chyba). Ciemne szyby, wykręcone progi, zmieniony zderzak przedni z okrągłymi bodajże halogenami. Pozdrowiłem gościa, bo pomyślałem że to może nasz człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze się zastanawiam, czy nie mija mnie jakiś kolega z forum.

I dlatego trzeba jak najprędzej rozwiązać problem RAMEK podtablice rejestracyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Ja też zawsze się zastanawiam, czy nie mija mnie jakiś kolega z forum.

I dlatego trzeba jak najprędzej rozwiązać problem RAMEK podtablice rejestracyjne

wątpię żebyś jadąc 50 km/h zobaczyl co komuś tam pisze na ramce :mrgreen: wydaje mi się, że one nie przyczynią się do rozwiązania problemu "spotkać na drodze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczycie gdzies moją A4 w kombi z rejestracja, WS....... to napewno bede ja. Jedyna taka w SIedlcach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...