Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

DZisiaj około godz 15 na trasie toruńskiej i ul. Głębockiej jechał za mną kierownik w czarnej b5 sedan. Ładna sztuka :good: POZDRO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrawiam właściciela ;) spotkana dziś w WWY ;)

Zdj%C4%99cie0052.jpg

Kolkov :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 9 na siekierkach i później dolince czarny Avant B6 tablice LOP pomachaliśmy sobie.

Dziś przed 6 w Piasecznie skręcało w stronę auchan czarny Avant B6 tablice BS trąbiłem ale kolega nie zauważył mnie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to się wczasuje i zostawił czarną B5 na parkingu travel-parking? :decayed: Tabliczki CTU o ile dobrze pamietam,wlepa na tylnej klapie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZisiaj około godz 15 na trasie toruńskiej i ul. Głębockiej jechał za mną kierownik w czarnej b5 sedan. Ładna sztuka :good: POZDRO :hi:

Pozdro kolego, twoja adela też niczego sobie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Pozdro dla kierownika ciemnego b5 sedan (spojrzałem że ramki klubowe a nie spojrzałem skąd blachy) koło godz 17:40 na wiadukcie przy stadionie Zawiszy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela ;) spotkana dziś w WWY ;)

Zdj%C4%99cie0052.jpg

Kolkov :mysli:

Kolkovowa :naughty:

pozdro pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok 16.30 w Radziejowicach widziana moskalowa Kuna :tongue4: :tongue4: :tongue4:

gdzie sie mijaliśmy ??? :kox: :kox: :kox: :kox: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok 16.30 w Radziejowicach widziana moskalowa Kuna :tongue4: :tongue4: :tongue4:

gdzie sie mijaliśmy ??? :kox: :kox: :kox: :kox: pozdro

stałeś przed światełkiem przy wjeździe na budowane rondo.. od strony Żyrardowa. Jakiś koleś chyba zielonym padłem dostawczakiem Ci trąbił bo żeś się chyba za bardzo wysunął przed światło. Ja byłem za Nim szarym Sharanem. Gadałeś przez tel, cofałeś i wjeżdżałeś na krawężnik w jednym więc nie wiem czy mnie pamiętasz :tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam , najlepsze jest to ze ja miałem zielone światło tylko nie chciało mi sie z chójem kłócic , miałem ważną rozmowe z kolkovem :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok.18:15 szary avancik B5 prawidłowo oznakowany A4-klub.pl przy ul.Skarbka z Gór(wyjeżdzał przede mną spod Marcpolu) i trąbił.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego Awanta B6 widzianego dzisiaj o godz. ok 9:30 przy Stadionie Narodowym. Jechaliśmy od ZOO, ja leciałem BMW, on z ładnymi ramkami klubowymi. Ale niestety po jego spojrzeniu widziałem, że BMW nie ma szans do :audi::a4fan:

Gdyby kolega był na spotach to znałby i to BMW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 7 w Puławach jechało za mną ciemne (grantaowe/czarne) b5 avant po lifcie na ksenonach ze spryskami i dope na klapie zamiast znaczka OOOO. Przez chwilę nawet staliśmy obok siebie i kierownik jakiś taki strasznie spięty za tą fajerą :przebiegly:

Żadnych oznaczeń klubowych ani nic. Przyznać czyja to fura aktualna lub była :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 7 w Puławach jechało za mną ciemne (grantaowe/czarne) b5 avant po lifcie na ksenonach ze spryskami i dope na klapie zamiast znaczka OOOO. Przez chwilę nawet staliśmy obok siebie i kierownik jakiś taki strasznie spięty za tą fajerą :przebiegly:

Żadnych oznaczeń klubowych ani nic. Przyznać czyja to fura aktualna lub była :gwizdanie:

Puertoss :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj 2x

1) zielone B5 WA XXXXXX na jagiellonskiej w strone grota za Neste ramki klubowe ok 19:45

2) 22:05 wyjazd z Arkadii Kondon B6 srebrny ZS 29999X sporo naklejek z boku otrąbiony wymachany (niezle zdziwko mial bo na skuterze bylem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam , najlepsze jest to ze ja miałem zielone światło tylko nie chciało mi sie z chójem kłócic , miałem ważną rozmowe z kolkovem :kox::decayed:

true true :naughty:

Wczoraj ok.18:15 szary avancik B5 prawidłowo oznakowany A4-klub.pl przy ul.Skarbka z Gór(wyjeżdzał przede mną spod Marcpolu) i trąbił.Pozdrawiam.

pozdrawiam pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 15-go przy trasie na wysokości Bełchatowa w południe srebrna B5,ramki przód-tył EL 009XX

przy Mcdonaldzie 2 karki :),spożywali posiłek z Mc,miałem podejść i pogadać ale jechałem dopiero na wycieczkę

i brakło jjeszcze tych kilku % :gwizdanie:Staliśmy autokarem.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...