Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Granatowe B5 sedan WI...H - przewóz osób - Aleje Jerozolimskie naprzeciwko dworca centralnego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrowienia dla kierownika spotkanego dzisiaj na Statoil w Starachowicach.

Wybacz kolego, że nie pogadaliśmy dłużej, ale chyba sam widziałeś, że troszkę mi się śpieszyło.

Do następnego, mam nadzieje, że na spocie, zobaczenia.

Serdecznie Pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę na ul. Kożuchowskiej (wawer) ciemna B6 avant klubowa wlepa na klapie. Rejestracja chyba WU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beżowy B6 sedan WN...A - Prosta przy Rondzie Daszyńskiego. Pozdro

To mogłem być ja - pracuję obok więc parkuje tam codziennie. Również pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beżowy B6 sedan WN...A - Prosta przy Rondzie Daszyńskiego. Pozdro

To mogłem być ja - pracuję obok więc parkuje tam codziennie. Również pozdrawiam :hi:

A coś mi się tak własnie zdawało że to nie pierwszy raz jak przebiegałem po "parkingu" na torach ;-) Też w okolicy pracuję ale dla zdrowia psychicznego nie dojeżdżam samochodem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kogo dzisiaj otrąbiłem ok godz. 8:00 na Hynka, zaraz przed skrzyżowaniem ze Żwirkami - ciemny (czarny) Avant B6 diesel + vlepa na klapie, numery WU XXXXX?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja klubowa laleczka pod mostem gdańskim nad Wisłą?

Chyba moja? szukalem fajnych ujec na zdjecia slubne:) most tramwajowy idealny:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Środa Lublin ok 17coś ul zemborzycka cofane do głównej szczegółów nie pamiętam ale ciemny avant B5 z przodu ramki klubowe na blachach chyba LCH ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrna B5 sedan chyba polift, klapa US tablica zmniejszona, lampy tył led ala polift, jakaś większa felga, autko podrezane w stylu klubowym :) więc... blach niestety nie pamiętam :kwasny: Dzisiaj 8.00-8.10 skrzyżowanie Grójeckiej z Banacha/Bitwy Warszawskiej 1920, leciał właśnie z Banacha na Bitwy Warszawskiej, a ja stałem jako pierwszy na światłach na Grójeckiej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ok 20 na ulicy Domaniewskiej w Warszawie, srebrne B6 avant z klubowymi ramkami. rejestracja ZS 29**K. pozdrawiam kierownika, ja jechałem szarym Q7 na blachach WE :hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś 7:45 na Żołnierskiej srebrne B6 Avant S-line chyba WWY, kolega stojący w korku pozdrowił mnie długimi. Pozdrawiam kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś 7:45 na Żołnierskiej srebrne B6 Avant S-line chyba WWY, kolega stojący w korku pozdrowił mnie długimi. Pozdrawiam kierownika :hi:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ok 20 na ulicy Domaniewskiej w Warszawie, srebrne B6 avant z klubowymi ramkami. rejestracja ZS 29**K. pozdrawiam kierownika, ja jechałem szarym Q7 na blachach WE :hi::good:

tez go czesto widuje, bo pracuje na Domaniewskiej :) ale nie mam pojecia kto to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...