Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ok 16,30 przy wyjeździe ze stacji paliw w Garbowie widziane b5 sedan koloru zbliżonego do bordo... ramki klubowe + LUB xxxxx. Pozdro dla kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to unikat Ci się trafil bo na BL są tylko 3 auta klubowe. My tu ślady całujemy.

Sony Xperia Tapatalk 4.

:polew:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

Wczoraj ok 16,30 przy wyjeździe ze stacji paliw w Garbowie widziane b5 sedan koloru zbliżonego do bordo... ramki klubowe + LUB xxxxx. Pozdro dla kierownika

a na spota to żaden nie przyjedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Wczoraj ~19.30 skręt w lewo w człuchowską od strony połczyńskiej - pozdrawiam kierownika granatowej B5 w sedanie, blaszki WB - wlepa klubowa na tylnej klapie - wyprzedził na podjeździe do skrętu i mrugnął światełkami i awaryjką - ja w czarnym avancie B6 na WD :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z tymi wpisami tu? Piszemy tylko auta klubowe ktore widzielismy czy jak? Bo ja jezdzac po warszawie a4 spotykam multum i nie dosc ze bym wszystkich nie spamietal to by tu strony nie starczylo :D

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z tymi wpisami tu? Piszemy tylko auta klubowe ktore widzielismy czy jak? Bo ja jezdzac po warszawie a4 spotykam multum i nie dosc ze bym wszystkich nie spamietal to by tu strony nie starczylo :D

Wysłane z mojego LG-E610

Oczywista sprawa że klubowe...czasem można poznać po naklejce lub ramce a czasem po wyglądzie auta:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego avancika B6 na tabl. WG... rameczki klubowe, który wylatywał z Wawy najprawdopodobniej w stronę Garwolina, obtrąbiony wczoraj (sobota) około 9.00-9.30 w Zakręcie + awaryjki :wink: Pozdrowionka ze złotego VW CC, dziwnie się patrzyłeś "ki uj na mnie trąbi" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czersk, centrum widziana ladna b6 w avancie, pelen s-line na blachach NE. Ramki i naklejka na bocznej szybie. Godzina 9.10.

Pewnie Adadur.

na pewno widziałem go niedawno na s7 nie zdążyłem nawet zatrąbić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziana B5 Avant w rzeszowie na ulicy Lubelskiej około 16.40 nr rej RPZ jak dobrze zapamiętałem ramki klubowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny sedan B6 dzisiaj widziany na rondzie pod obwodnicą Płońska na WPN. Jakas Pani kierowała a ja przemieszczałem się firmowym seicento:decayed:

pozdro:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis 8:50 przy dworcu zachodnim w wwa widziany czarny sedan b6 na wra z ramkami klubowymi. jechales w kierunku marek ja w przeciwnym :)

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika białej b5 avant z ramkami klubowymi nr rej CT podróżującej na lawecie o 13.10. Widziana w Mysłowicach jadąc od strony Brzęczek w kierunku centrum Mysłowic :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota godz 13 na 50 na wysokoscij moja czarne b5 awant lry :-)

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota godz 13 na 50 na wysokoscij moja czarne b5 awant lry :-)

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

To bylem ja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...