Spotkania na drodze

Traviz

B7 avant. Rej wh gdansk elbląska.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwiląba ul. Płochocińskiej ciemna B8 w avancie na numerach KR :) pozdrawiam

Szary sedan B5 na a1 w kierunku Gdanska, rej BAU - pozdrawiam!

Pozdrawiam kolegę z pasażerką widzianych na rondzie w Pułtusku czarny avant B6 rejestracja mazowiecka chyba Ciechanów. Byłem Mercem e-klasą więc nie robiłem zamieszania :wink:

Edytowane przez GILI

Dzis 9:00 rondo we władysławiowie srebrny avant b6 z ramkami na WD. Pozdrawiam

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

ok. 10tej naklejka B6 Division i ramka klubowa

GILI to pewnie mnie widziałeś tylko moje auto jest granatowe ,ale nieraz przez cb radio krzyczą czarny,pozdrawiam

Dzis godzina 20 ul. Korotyńskiego na Ochocie zaparkowany zaraz przy grójeckiej b6 avant koloru złotego na WU z wlepkami na bocznych szybach, oraz czarny b5 sedan z ramkami na WWL widziany o godzinie 20:15 na hynka w kierunku galerii mokotów. Obtrąbione. Pozdrawiam ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

To pewnie moje auto tylko jechali nim akurat moi rodzice wracając z wakacyjnych wojaży więc pewnie nikt w aucie nie zareagował na trąbienie itp. Dobrze że dostrzegłeś że jest czarne bo jak zobaczyłem jaka warstwa kurzu na nim była to aż się przeraziłem :decayed: W każdym razie również pozdrawiam ;)

ok. 10tej naklejka B6 Division i ramka klubowa

tak,ciemny granat,a cb było na dachu,moje leżało w bagażniku :grin::wink:

Edytowane przez GILI

ok. 10tej naklejka B6 Division i ramka klubowa

tak,ciemny granat,a cb było na dachu,moje leżało w bagażniku :grin::wink:

Tak to ja byłem

Pozdro dla b5 avant czarnego widzianego we Władku dziś o 15 pod pkp wlepa klubowa blachy WSC

Widziałem parę A4 w tym tyg we Władku też :)

Pozdro dla wszystkich,szczególnie dla dwóch A4 i jednej A6 przy domkach red ice [emoji14]

Niestety na żadnej nie było wlepki.

Pozdrowienia dla niebieskiego sedana B7 bez znaczka oooo, jechałeś drogą 835 w kierunku Lublina dzisiaj ok 12 :)

Bielsko-Biała godzina +/- 13:45 widziana grafitowy ( Nie wiem czy dobrze okresliłem kolor lakieru :grin: ) avant b6 , s-line na klubowych ramkach :D stałem na lewym pasie samochód dalej , jechałeś w kierunku sarniego-stoku :) Pozdrawiam kierownika :)

Ja dzisiaj po ładnych paru setkach kilometrów po Polsce ustrzeliłem A4 B5 srebrną w avancie z ramkami nr rej. ZSD***** leciała na trasie Koszalin -> Szczecin koło 12:30 na 126 kilometrze tejże trasy. Pozdrawiam :hi:

Ładne czerwone B5 rejestracja Góra,ramka klubowa.dziś ok.11.30 w Lesznie parking między rondami od strony Karchera :wink:

Pozdrowienia dla kolegi "kelnozz" ustrzelonego dziś na myjce w Michalowie ;) dzięki za rozmowę i do zobaczenia na spocie ;)

Ps Twoje autko prezentuje się super, teraz ja biorę się za posadzenie niżej swojej kozy ;)

Pozdro dla kolegi i jego rodzinki, ze srebrnego B6 na WKZ***, spotkanego dziś po 20, gdy skręcał w Zieleniecką.

Sorry, że podszedłem tak z partyzanta, chciałem tylko zaprosić na spota :wink:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka