Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donuska90

.....

aaa, chcialam pomachać, ale stwierdziłam że jeszcze za głupka mnie weźmie :decayed:

Następnym razem machaj czym się da!

Pozdro.

Wysłane z telefonu...

Heh,spoko tylko wiesz Ty jechales autem a ja przechodzilam przez droge na wysokości szkoly,więc moglbys nie zjarzyc ze ja to koleżanka z klubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kogo pozdrawiałem na CB w sobotę koło 16-17 na trasie W-wa -> Białystok? Czarny avant B6 z rameczki ciągnący przyczepkę a na niej jakiś sprzęt. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
dzisiaj o 9 rano w Jarosławiu widziana audica a4 b5 czerwona z blachami RJA 0786. ,no i z ramkami klubowymi , pozdrawiam kolegę :hi:

to bylam ja albo moj maz :decayed::decayed::decayed:

ojj nie zauważyłem kto jechał :decayed: bo jechałem za waszą audziolą , skręcał z słowackiego na jana pawła II , a ja jechałem za wami ale skręcałem na grunwaldzką , miałem trąbić i pozdrowić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba w grodzisku widziany dzisiaj o 11 jak na trase żyrardowską wyjeżdzał Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 9 rano w Jarosławiu widziana audica a4 b5 czerwona z blachami RJA 0786. ,no i z ramkami klubowymi , pozdrawiam kolegę :hi:

to bylam ja albo moj maz :decayed::decayed::decayed:

ojj nie zauważyłem kto jechał :decayed: bo jechałem za waszą audziolą , skręcał z słowackiego na jana pawła II , a ja jechałem za wami ale skręcałem na grunwaldzką , miałem trąbić i pozdrowić :hi:

to bylam ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziane srebrne b7 sedan na tablicach KMY z ramkami klubowymi na trasie kraków-sandomierz w okolicach koszyc około 20:30 :wink: pozdrawiam kierownika :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
dzisiaj o 9 rano w Jarosławiu widziana audica a4 b5 czerwona z blachami RJA 0786. ,no i z ramkami klubowymi , pozdrawiam kolegę :hi:

to bylam ja albo moj maz :decayed::decayed::decayed:

ojj nie zauważyłem kto jechał :decayed: bo jechałem za waszą audziolą , skręcał z słowackiego na jana pawła II , a ja jechałem za wami ale skręcałem na grunwaldzką , miałem trąbić i pozdrowić :hi:

to bylam ja :decayed:

Następnym razem jak kiedyś spotkam autko to będę trąbił tylko nie przestrasz się :decayed::banan::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rano na s17 czarna b7 zaparkowala w naczepie ciezarowki mam nadzieje ze to nikt od nas bo nie zauwazylem bo dosc szybko przelecialem...

wysłane z mojego Sony Xperia S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny avant ok 11 w Zawadzie na wiadukcie, ramki klubowe

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w Makowie Maz ok 16.00 b5 sedan ciemna zieleń nr rej BI57..... pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika A4 B5 Avant rej chyba WGR ?Dzisiaj okolo 15-15:30 Skrzyżowanie Polnej z Waryńskiego, kierownik obtrąbiony, jeszcze raz pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Pozdro dla kierownika z nr rej KBR 1N5. Audi a4 b5 sedan granatowa z ramkami klubowymi piękne autko:slina: , jechaliśmy razem z Tarnowa w stronę Krakowa pozdrowienia :hi:

jeszcze jedno pozdrowienia dla kolegi nr rej smi .... Audi a4 b7 kombi z ramkami i naklejkami klubowymi , widziana w Bielsku białym i razem źarliśmy pizzę mniam :decayed::whistling: , pozdro dla Siemiana :hi:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Pozdro dla kierownika z nr rej KBR 1N5. Audi a4 b5 sedan granatowa z ramkami klubowymi piękne autko:slina: , jechaliśmy razem z Tarnowa w stronę Krakowa pozdrowienia :hi:

jeszcze jedno pozdrowienia dla kolegi nr rej smi .... Audi a4 b7 kombi z ramkami i naklejkami klubowymi , widziana w Bielsku białym i razem źarliśmy pizzę mniam :decayed::whistling: , pozdro dla Siemiana :hi:

Siemiana autko piękne jeszcze karoseria z foli :slina::slina: felga 19 , obniżona 2rury wydechowe i 200 koni:slina::good::good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 avant taxi na numerach WI zaparkowane na alejach jerozolimskich na przeciwko PKiN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...