Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Komu dzisiaj migałem awaryjkami w okolicach Janek kierunek Katowice, ciemny (granatowy/niebieski) sedan B5, tablice rej. WPU... Skręcił potem do maximusa. Pozdrowienia ze złotego CC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto wczoraj stał za bramkami na pasie awaryjnym na A2 przed pruszkowem w strone warszawy? Czarne B6 avant i dwa kominy. Zauważyłem tylko ramki klubowe. Chyba coś ok 20 było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po poludniu w okunince kolo wlodawy na parkingu ciemne B7 avant tablice RNI... ramka z tylu kto to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dzis, mniej więcej o 17:30 przejeżdzał przez Kołbiel czarnym sedanem b6, klubowe rameczki WOT TU***??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mijałem w Nowym Targu czarną B6 avant , Hormon to twoja żona nią jechała ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

dzisiaj dosłownie przez chwilą widziana w Jarosławiu pod moim domem pewnie oglądać moje auto :D audzica a4 b6 w sedanie nr rej RZE PC58 , kolego wymień blaszkę w silniku do bagażnika bo miałeś problem z otwieraniem :D pozdro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj koło godz. 13 srebrny sedan B6 GWE przed rondem w Pucku:decayed: rameczki były:thumbup1: ja śmigałem w tej kolejce na wawe więc kolega mógł niezauważyć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak o:5edaduge.jpg

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przed Wolbromiem czarne kombi dal glos:) i smignol potem awaryjnymi pozdrowil :)Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ok 18:30 na trasie kielce-tarnów nr73 za buskiem w miejscowości szczaworyż wyprzedziło mnie czarne b6 sedan minimum 18' z lotką a'la m3 na tylej klapie numery WRA ... z ramkami klubowymi :wink: skręcałem w lewo i za późno zobaczyłem ramki.

oraz ciemne b6 avant na numerach TBU z klubowymi ramkami ... na busku koło os. Puławskiego ok 17:15

Pozdro dla kierowników :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok.16-stej ciemne a4b5 avant,ramki klubowe na WPZ XXXX wpadło do Mławy od strony Przasnysza na E7 i dalej na Gdańsk.Pozdro dla kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 9:00 ul.Dolna vis a vis stacji Bliska widziany ciemny sedan B5 na CCH.... z klubowymi ramkami. Pozdrawiam.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana przed chwilą na ulicy Kiepury w Lublinie,

Pozdrawiam!

566151_522299214490533_2012137737_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bapesy3u.jpg

02 sierpnia - CH Lwoswska Zamość

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ok. 17-tej od Pomnika Lotnika w stronę lotniska Żwirkami w wawie widziany srebrny sedan b5 WW 18..T z ramkami klubowymi - pozdro dla kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla szarej b6 sline w sedanje na blachach sb mijanej na wlocie do tychow, odmachalem ale dosyc pozno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...