Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwila, okolice ronda w Kołbieli, w stronę Warszawy - granatowy avant B6 WCI - ramki klubowe.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w Kołobrzegu na wjeździe od Dygowa mijałem ciemnego sedana B5 ZKL z ramkami i bagażnikiem dachowym. Pozdroofka dla kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila, okolice ronda w Kołbieli, w stronę Warszawy - granatowy avant B6 WCI - ramki klubowe.

pozdro

byłeś w Kołbieli i nie zajechaleś na kofi:bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

w Tarnowie widziałem audzica a4 b6 kombi granatowa o nr .rej KTA 9.....z ramkami klubowymi o koło 17 godziny (NIE PAMIĘTAM CO DALEJ :facepalm:) pozdrowionka dla zamyślonego kierownika :hi:

no i widziałem w okolicach Dębicy o koło godziny 18, audi a4 b6 kombi granatowa lub czarna słońce strasznie świeciło :facepalm:, nr.rej KR nie pamiętam co dalej :facepalm: no ale ramki klubowe były:decayed: , pozdrawiam kierownika:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę z avanta 1,8T , staliśmy na Włókniarzy przy kaliskim,ja bylem jedno śladem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skierniewicach o 16.30 widziane A4 B6 sedan na numerach ELC pod mc`donalds.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (niedziela) w Zwierzyńcu na Stawach ECHO chyba czarny avant b7 na RNI z ramkami klubowymi, zatrąbiłem dwa razy.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano (ok. godz. 7.00), na Pułkowej, w okolicy stacji Lotos widziany klubowy, srebrny Avant B5 na radomskich rejestracjach. Jechaliśmy kawałek w kierunku Łomianek, migałem i pomachałem, ale kierownik chyba trochę zaspany ;-) potem odbiłem w lewo na Wóycickiego. Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierwonika stojącego na parkingu w Helu przy wejściu na Cypel, zostawiłem swoją wizytówkę z melexa:decayed::hi:

q6xy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w LZ pod Carefour'em Daniel—killer zapukał mi przez szybe. Pomykał gdzieś na motorze...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony avant B5 na WRA, ramki klubowe - mijany o 11:45 (jechalem z naprzeciwka bmw:kwasny:) na trasie Puławy - Zwoleń.

Pozdrawiam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla właściciela granatowej (?) B5 na blachach z Jaworzna zaparkowanej u mechanika w Żorach, niedaleko dworca kolejowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego sedana, który stał dziś pod urzędem komunikacji na Smugowej EL*26JL Moje czarne zaparkowałem obok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant B6 zaparkowany wczoraj na Przędzalnianej w Łodzi, zdaje się pod sklepem z częściami Fiat/Daewoo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:dzisiaj rano Lubelskie ok 5:10 srebrne B5 z przodu ramka klubowa na odcinku niedzwiada - lubartów kto się przyzna ?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 07.08.2013, godz. 18-19, W-wa, Wybrzeże Szczecińskie, na światłach z ul. Okrzei, na Pradze czarny/ciemny Avant B6, rameczki klubowe, kierownik patrzył na mnie - pozdrawiam ze złotka VW B6 CC :hi:

Dzisiaj 08.08.2013, godz. ok. 14, Łuków, skrzyżowanie Wyszyńskiego z Warszawską, skręcający czarny/ciemny Avant B6 w ul. Warszawską, a ja lewym pasem czmychnąłem na pomarańczowym na wprost złotkiem VW B6 CC :decayed: Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...