Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

S4 B6 Pincziego na parkingu strzezonym na Bródnie, z piatku na sobote... nasze auta staly obok siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A kto mi trąbnął jakieś 15 min. temu na ul.Wyszyńskiego w okolicy Derkomu...?

Ciemny avant B6...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Oj już oczy nie te.

to po tym Twoim czeskim spirytusie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 B6 Pincziego na parkingu strzezonym na Bródnie, z piatku na sobote... nasze auta staly obok siebie :wink:

Myślisz że kopulowały? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 B6 Pincziego na parkingu strzezonym na Bródnie, z piatku na sobote... nasze auta staly obok siebie :wink:

Myślisz że kopulowały? :grin:

Raczej niewinnie na siebie zerkaly :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na stacji w ORLEN w Kadzidle a4 b5 sedan 1.8T quatrro 180KM na numerach PK

Wczoraj w Wilkasach na ulicy chłopak z dziewczyną zatrzymali się(pytali mnie o drogę) a4 b5 kombi tdi numery WD i nietypowa wlepa BATTALION B5 z boku na szybie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj we Władysławowie: najpierw ciemne/czarne B5 Avant, blachy WGM, ramki klubowe i przednie lampy US. a dalej też ciemne (koloru dokładniej nie pamiętam) B6 Avant, bez znaczka Audi z tyłu, blachy WB. pozdrawiam obu właścicieli :hi: niestety tylko widziałem auta, w przeciwnym wypadku stanąłbym żeby zagadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na stacji w ORLEN w Kadzidle a4 b5 sedan 1.8T quatrro 180KM na numerach PK

Wczoraj w Wilkasach na ulicy chłopak z dziewczyną zatrzymali się(pytali mnie o drogę) a4 b5 kombi tdi numery WD i nietypowa wlepa BATTALION B5 z boku na szybie.pozdrawiam

:arrow2:http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Niedrzwicy widziany Zielony Avant LUB z ramkami klubowymi . Najpierw stał przy groszku a zaraz odjechał w stronę kraśnika . Mijałem , Krzyczałem na CB ale zero odzewu : ) Pozdrawiam :D

Również pozdrawiam :) a CB pewnie nie włączone było i dlatego nie odpowiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś we Władysławowie czarne a4 b7 avant na ledach blachy EL wyjeżdżało z polo marketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś we Władysławowie czarne a4 b7 avant na ledach blachy EL wyjeżdżało z polo marketu

kolega Kanu z Łodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś we Władysławowie czarne a4 b7 avant na ledach blachy EL wyjeżdżało z polo marketu

to samo B7 widziane w Gdyni na wysokości stacji Orlen przy Bodedze :wink:

kolega "obmachany" pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była B5:giveheart:? Czarny sedan na prosiakach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niespełna godzinę temu w Janowie Lubelskim jasny (piaskowy) B6 avant z ramkami klubowymi a w nich tablice RNI ... Pozdro z chodnika:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś we Władysławowie czarne a4 b7 avant na ledach blachy EL wyjeżdżało z polo marketu

to ja pozdrawiam, opuszczałem deszczowy Władek :)

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

to samo B7 widziane w Gdyni na wysokości stacji Orlen przy Bodedze :wink:

kolega "obmachany" pozdrawiam :wink:

wypatrzony w korku :wink: pozdrawiam również :hi: myślałem, że będzie luz i nie pojechałem okrężną drogą przez Puck a potem do Rumii i Trasy kwiatkowskiego no i sie nastałem... ale potem już pełen luz i but :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brązowe B5 na WJ widziane przy lotosie optima na wylocie na Gdańsk że stolicy:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brązowe B5 na WJ widziane przy lotosie optima na wylocie na Gdańsk że stolicy:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Właśnie też na to auto patrzę ale kolega chyba tu nie czyta bo już kiedyś pozdrawiałem :-) Pozdrowienia dla kierownika w razie co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...