Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wczoraj był na festynie w Nadarzynie w klubowym polarze ? Powiedziałem cześć ale zostałem delikatnie olany :wink:

Pewnie Poziek:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto wczoraj był na festynie w Nadarzynie w klubowym polarze ? Powiedziałem cześć ale zostałem delikatnie olany :wink:

Pewnie Poziek:grin:

:thumbup::thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 19.00 na Woli w Wawie przy ul. Zawiszy (boczna Młynarskiej itp.) czy jakoś tak widziane B5 z rameczkami, ciemne, na glebie i większym kole. Pozdrawiam ze złotego CC na glebie i jakimś tam kółeczku :hi:

W sobotę ja tamtędy przelatywałem ale nie mam blach WZ WH lecz WGM

Ciemny avant na feldze 18 i glebie , z tyłu ciemne szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wczoraj był na festynie w Nadarzynie w klubowym polarze ? Powiedziałem cześć ale zostałem delikatnie olany :wink:

Pewnie Poziek:grin:

Moze jako goryl byl ;)

Sent from my 3310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 19.00 na Woli w Wawie przy ul. Zawiszy (boczna Młynarskiej itp.) czy jakoś tak widziane B5 z rameczkami, ciemne, na glebie i większym kole. Pozdrawiam ze złotego CC na glebie i jakimś tam kółeczku :hi:

W sobotę ja tamtędy przelatywałem ale nie mam blach WZ WH lecz WGM

Ciemny avant na feldze 18 i glebie , z tyłu ciemne szyby

Zawijałeś na skrzyżowaniu ul. Zawiszy i ul. Radziwie? Jeśli tak to pewnie Ty :wink: ja dolatywałem do tego skrzyżowania i chyba musiałeś mi ustąpić pierwszeństwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnej B5 w avancie jeszcze ze starymi ramkami klubowymi widzianego w poniedziałek popołudniu w okolicy Bielsko-Białej (mrugnąłem długimi z Mastera) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj i dziś ok. 8:30 przed Castoramą na Wydawniczej widziane srebrne B7 na blachach LPU .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis o 15:30 w babicach nowych czarny avant b6 na wk ze starymi ramkami klubowymi. Pozdrawiam i czesto widuje audi a4 sedan lampy przedlift tyl przyciemnione 18 z gleba granatowy na wz. Rowniez pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dwie B6. Jedna sedan na lubelskich numerach Biale ladne fele strąbiony i mrugniete. Drugie tez sadan tablice WWL chyba xenony tez strąbiony ja jechalem A6 granatowym w avanice z ramkami klubowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szare b6 w Avancie z naklejka klubową na bocznej szybie przy ulicy Zielone Zacisze.:hi:

pewno to moje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 min temu srebrno blekitna b7 na swinoujskich blachach na skrzyzowaniu miedzy reclawiem a wolinem na klubowych ramkach. Jechalem srebrna tt na niemieckich blachach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło 16 w Górze Kalwarii Srebne B6 w Avancie, rameczki klubowe, rej chyba WRA machnąłem i chyba kierownik widział :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kolegi ze srebrnego avanta b6 GCH+ramki klubowe spotkanego wczoraj kolo 12 w brusach..(kolego wlaczaj czasem CB hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 10:30 pod Tesco Hugo bardzo uprzejmie przepuścił mnie z dziećmi na przejściu na rondzie, dzięki :)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto parkuje swoją B5 na WRA**C3 na osiedlu Piaski?Ciemny sedanik z ramkami i wlepą.Pozdr.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...