Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza sie bratpit stała moja niunia dziś pod urzędem miasta w Gliwicach.

Ja co czwartek jestem w Kędzierzynie i wypatruję srebrne 2,5 Tdi ale jeszcze nie miałem okazji :( Wiec moze w niedziele na Górze Świetej Anny sie spotkamy... Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja wczoraj spotkalem na trasie z lublina do wawy charakterystyczne niebieskie RS4 sql ;) Jeszcze nigdy tak szybko nie dojechałem z Kobieli do Wawy (czasami nawet 230km/h :D) Ostatnio w ogole jakos czesto widuje to audi w Lublinie ;)

Musze przyznac ze szybkie masz to autko - i niesamowicie ladne.

Jakiej szerokosci masz opony? Wydaja sie kosmicznie szerokie! :shock:

Spotkanie bylo super, przyjemnie tak poleciec na dwa samochody... wczesniej trzymala sie mnie jakas honda accord ale jechalem tak do 190... potem jak spotkalem Ciebie to juz chyba Hondzia nie dala rady bo w sumie mielismy 220-230 niemal caly czas.

Fajnie.

Sorry ze nie zjechalem na maca/stacje ale spieszylem sie z dziewczyna do kina do arkadii.

Trzeba sie zlapac i poznac przy okazji, Twojego poprzednika Krystiana znam dosc dobrze :)

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej szerokosci masz opony? Wydaja sie kosmicznie szerokie!

255 :) Ale na tym autku wyglądają masakrycznie szeroko, wiem ;) Najlepsze są miny tych co z tyłu podjeżdzają :D

potem jak spotkalem Ciebie to juz chyba Hondzia nie dala rady bo w sumie mielismy 220-230 niemal caly czas.

no owszem poniżej 200 nie schodzilo ;) Mamy wyrozumiełe dziewczyny, skoro pozwoliły nam tyle jechać ;)

Sorry ze nie zjechalem na maca/stacje ale spieszylem sie z dziewczyna do kina do arkadii.

Niezły wypad do kina z lublina ;) Luzik, kiedyś się pewnie jeszcze złapiemy - dość często ostatnio jestem w lublinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej szerokosci masz opony? Wydaja sie kosmicznie szerokie!

255 :) Ale na tym autku wyglądają masakrycznie szeroko, wiem ;) Najlepsze są miny tych co z tyłu podjeżdzają :D

potem jak spotkalem Ciebie to juz chyba Hondzia nie dala rady bo w sumie mielismy 220-230 niemal caly czas.

no owszem poniżej 200 nie schodzilo ;) Mamy wyrozumiełe dziewczyny, skoro pozwoliły nam tyle jechać ;)

Sorry ze nie zjechalem na maca/stacje ale spieszylem sie z dziewczyna do kina do arkadii.

Niezły wypad do kina z lublina ;) Luzik, kiedyś się pewnie jeszcze złapiemy - dość często ostatnio jestem w lublinie ;)

hamowales autko? ile ma koniuf pod maska ze na ogromnych butach tak popierdziela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie ostatnio widziałem śliczne srebrne (coś takiego) A4 kombi zrobione przez Masters Tuning chyba (znaczek na tylnej klapie). TDI z przebudowanym układem wydechowym - końcówki jakby trójkątne (chrom) wbudowane w zderzak, dwie końcówki.

Może ktoś zna :mrgreen: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie ostatnio widziałem śliczne srebrne (coś takiego) A4 kombi zrobione przez Masters Tuning chyba (znaczek na tylnej klapie). TDI z przebudowanym układem wydechowym - końcówki jakby trójkątne (chrom) wbudowane w zderzak, dwie końcówki.

Może ktoś zna :mrgreen: ...

Janse , ze znamy :) Ba nawet nim jeździłem :P A to autko kolegi CTV :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOTKANIA "KRAKOWSKIE" W KAŻDĄ NIEDZIELE GODZ.18 DACH GALERII KAZIMIERZ(ostatnie pietro parkingu) ZAPRASZAM!!! :twisted:

Hej, jak to jest z tymi spotkaniami w Galeri, czy w każdą Ndz?

Wybieram się do K-owa w najbliższy weekend i moglibyśmy się spotkać.Mam jeszcze gumy do skończenia :lol: Ile jest chętnych na spotanko?

P.S. Przydałoby się kawałek wolnego parkingu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej A4 nie problem rozpoznac jedyny chyba kolor z tego forum + stylizacja :P :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zobaczysz w sobote na 99%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a w krk bywam czesto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...