Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wątek będzie poświęcony tematowi spotkań na drogach - jak będziecie chcieli pozdrowić kogoś spotkanego na drodze lub zapytać czy czasem auto, które mijaliśmy na drodze nie było od nas z Klubu to ten wątek jest właśnie po to.

Może zacznę jako pierwszy:

W niedzielę wracając z Wawki ze szkoły spotkałem pod Płońskiem jadące w kierunku Warszawy czarne A4 (o ile pamiętam z tyłu miało lampki po 2 lifcie) na blachach WML :D Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kierowca mrygnął mi awaryjnymi :P Pomyślałem, że to może ktoś z tego forum ? :D

Przyznać się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Murzyn, przy tej prędkości nie wiem czy zdołałbym spojrzeć na podkładkę i rozczytać co jest napisane tym drobniutkim druczkiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz kilka razy mialem spotkania w trasie/miescie z ludzmi z AKP .....

P.S naklejki i podkladki pod blachy sa obowiazkowe... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie masz brudne szybki trawiz :razz: :mrgreen:

Faktycznie robactwo nie ma wakacji w te lato :P

Ale niunia była czysta :) Tylko wczoraj była taka burza, że się kałuża na mnie przewróciła :mrgreen: Niunia stoi w garażu jeszcze w wersji Camel Trophic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po powrocie z morza to z przodu nie bylo widac koloru auta-doslownie komar na komarze...warstwa tak z 3mm

a jak to przyschnie to horror z myciem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po powrocie z morza to z przodu nie bylo widac koloru auta-doslownie komar na komarze...warstwa tak z 3mm

a jak to przyschnie to horror z myciem :lol:

Z szyb bardzo fajnie robactwo myje się kawałkiem firanki lub pieluchy tetrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki by się przydały bo jak nieraz jadę i widzę a4 to się zastanawiam czy to nie jest przypadkiem ktoś z klubu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zrobmy tak jak robia motocyklisci ( ja od dzisiaj zaczalem ) gdy widzimy A4 to po prostu reka do gory :mrgreen: Jestesmy jedna wielka rodzina :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zrobmy tak jak robia motocyklisci ( ja od dzisiaj zaczalem ) gdy widzimy A4 to po prostu reka do gory

w Wawie musiłąby jeżdzić z ręka podniesioną jak...hitlerowiec...albo czesto machajaca...wyglądał bym jak....wariat :mrgreen: :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt sa najlepsze do mycia szybek :D

Jak Ty myjesz tymi pieluchami ?? Jak włoże pieluche do wiaderka to mi całą wode wciąga i robi się taka wielka i ciężka :shock: ............Cholera chyba pampersy się nie nadają :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi napisał/a:

Moze zrobmy tak jak robia motocyklisci ( ja od dzisiaj zaczalem ) gdy widzimy A4 to po prostu reka do gory

w Wawie musiłąby jeżdzić z ręka podniesioną jak...hitlerowiec...albo czesto machajaca...wyglądał bym jak....wariat

faktycznie w Wa-wie to trzeba było by za często... ale jak na trasie jestem i a4 widzę to zawsze ręka wystawie...

na drogach, ulicach jedno pasmowych myślę ze fajnie było by pomachać..

swego czasu... pare lat temu jak jeszcze renault 19 miałem postanowiłem innym 19-stkom w okolicy jak jade też ręką "pozdrawiać" i powiem wam że po pary miechach jak przez Tczew jechałem to widać było że gest się przyjął

P.S. kierowcy PKS wieczorami mrygają lewym kierunkiem jak z przeciwka inny PKS leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...