Jump to content

Spotkania na drodze

Recommended Posts

Dziś na Radzyminskiej ok 14:00 przy Młodzieńczej widziana czarna B7 avant na WJ z klubową ramką.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

• Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wczoraj (sroda) zlote b5 avant pod promenada. Blachy WT i klubiwa ramka, okolo 16:10.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W dniu 25.01.2018 o 18:15, bialy986 napisał:

Dziś na Poznańskiej przy Urzędzie miasta widziana B7 avant na WU***** z klubową ramką.Pozdrawiam.

To ja, to ja ?

Pozdrawiam ?

....Dawno nie zaglądałem to tego działu

W dniu 4.04.2018 o 13:03, bialy986 napisał:

Wczoraj ok 9.00 na Nowogrodzkiej pod urzędem zaparkowana czarna B7 avant na WU.Pozdrawiam.

Również pozdrawiam ?

z kim miałem przyjemność dzisiaj pod mc donaldem w Ciechanowie szary b6 avant ,pozdrawiam

W dniu 7.04.2018 o 16:54, muunv napisał:

Pozdro dla granatowego/ czarnego b5 avancior. Widziany dzis okolo 15 na skrzyzowaniu w Wolce Mladzkiej. Klubowe ramki i blachy WOT. Ladna maszyna ;) Przejezdzalem Guuulfem 4.

To zapewne ja Byłem ?

Pozdro dla Czarnego Audi a4 b6 sedan na blachach WWL widzianego wczoraj po 16 w Otwocku ?Akurat jechałem innym autem ?

Wczoraj na obwodnicy Lublina przed 17 pomykała czarna B7 w avancie w stronę W-wy ramki klubowe, rej. LCH 48** mrugnięte z busa :hi: 

To zapewne ja Byłem [emoji23]

Piekna sztuka :)

4 godziny temu, muunv napisał:

Piekna sztuka :)

A dziękuje ?

W dniu 15.04.2018 o 11:40, Matt. napisał:

Pozdro dla Czarnego Audi a4 b6 sedan na blachach WWL widzianego wczoraj po 16 w Otwocku ?Akurat jechałem innym autem ?

Jeśli z  wyłamaną dokładką zderzaka s-line  z przodu to auto  bankowo moje :decayed:  Akurat robiłem korektę softu u Maćka w EDC-Tuning także pewnie był w trakcie strojenia :)w każdym razie również pozdrawiam :wink:

Edited by Arek956
A dziękuje [emoji4]
 Jeśli z  wyłamaną dokładką zderzaka s-line  z przodu to auto  bankowo moje :decayed:  Akurat robiłem korektę softu u Maćka w EDC-Tuning także pewnie był w trakcie strojenia [emoji4]w każdym razie również pozdrawiam :wink:
A może wpadniecie na spota? :naughty:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

3 godziny temu, Kolkov napisał:

Planuje od dłuższego czasu i zawsze coś .... :kwasny:

Ale postaram się w najbliższym czasie wpaść jak będzie spocik na narodowym :wink:

8 godzin temu, Kolkov napisał:

Ja też już dłuższy czas planuje :D Ale w jakiś wtorek wpadnę ,czekam też jak bedą na Narodowym spociki :):D

17 godzin temu, Matt. napisał:

Ja też już dłuższy czas planuje :D Ale w jakiś wtorek wpadnę ,czekam też jak bedą na Narodowym spociki :):D

Już są.

Pozdro dla Audi a4 b5 sedan na WG z ramkami klubowymi uchwyciłem w ostatniej chwili nie zdązyłem mrygnąć :facepalm::lol:Widziana dzisiaj ok 15:00 na DK17

Pozdrowienia dla kierownika ciemnej B5tki z rejestracja BSU...., którą mijałem w czwartek po południu na trasie Warszawa - Gdańsk chwile przed Płońskiem

Dzisiaj w Krasnymstawie ul. Okrzei przed 21 ustrzelona ciemna B5 w sedanie wlepa klubowa na klapie rej. LKS 5T0*:hi:

B7 creew avant na WG***** z klubową ramką i wlepka Dope,zaparkowana na Powiślu w serwisie Land.Pozdrawiam.

B7 creew avant na WG***** z klubową ramką i wlepka Dope,zaparkowana na Powiślu w serwisie Land.Pozdrawiam.

Rowniez pozdrawiam! Moje auto stoi tam bardzo czesto, bo tam pracuje :)

Pozdrowienia dla kierownika bialego avanta b8 z czarnym dachem na blachach WE, przed chwila w alei Wilanowskiej w Warszawie ;-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pozdrowienia z „zielonego obi” :)

1140ae4b08277fa2a30191137ae98006.jpg

Dzisiaj (29.04) przed 14 na trasie nr 17 wyhaczyłem dwóch klubowiczy dwie sztuki czarne w avancie klubowe ramki. Jedna B5 w Ostrów jechała w stronę W-wy nr rej. WOT 84** druga B6 zaraz za rondem w Kołbieli również jechała w strone W-wy nr rej. WG 61***. Pozdro z szarego liniowego busa :hi:

pozdrawiam :hi:61... to moja, jeżdżę dosyć często 17-tka wiec nie pierwsze pozderki poleciały od Ciebie  :decayed::naughty: 

O widzisz :decayed: bo już nie wiem kogo pierwszy raz widziałem, a kogo już n-ty raz. Musze zeszyt założyć i odhaczać :grin:

Pozdro dla kolegi ze srebrnej B6 na tablicach TSA i ramkach klubowych, tydzień temu skręcałeś na osiedle Zalesie w Rzeszowie, fajnie odpicowany samochodzik ?

Dzisiaj(5.05)  w Dziwnowie zaparkowane b6 avant SG 7****L z klubową ramką. Pozdrawiam

Przed chwila czarne B7 na blchach WM przy rotundzie w Wawie. Pozdro

Pozderki dla Pani kierowcy widzianej wczoraj na moście Siekierkowskim w Warszawie

20180511_143006.jpg