Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Srebrny avant dzis kolo poludnia zaparkowany pod lodzka Fala :)

Sent from s3mini :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Paraf ianin w Podkrasnem leciał od strony Izbicy ok 18:15

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w M1 widziane ciemne B6 sedan na blachach FG czy jakoś tak. Na jednym z rond ja leciałem granatowym Polo.

Pozdro:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ul.Literacka/Kochanowskiego widziany czerwony sedan B6 na WCI**** z klubowymi ramkami.Pozdr.

wysłane za pomocą tapki

On tam stoi już przynajmniej ze 2 lata - najlepsze miejsce na samym przejsciu ma - kiedys kleilem zdjecie, bo czesto biegam w tych okolicach... :wink:

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

BTW: w okolicach Wolskiej 50... popołudniu w zeszłym tygodniu ładny Avant B6 na WOT ***** ze rameczkami sobie stał :wink: Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi, którego przegoniłem spod szlabanu pod Kebab Kingiem, ciemny avant B6. Mocno się spieszyłem dlatego nie było czasu na dłuższe pogadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant b6 z wlepa na klapie LU na weteranów w Lublinie o 12:30

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Lublinie na Kraśnickich czarny avant b7 LSW XXXXXX z tyłu ramka klubowa ok gdz 15:45 :hi:

To ja :wink:

Widziałem że spojrzałeś, jak byłeś z przodu to dopiero wtedy dostrzegłem naklejkę klubową z tyłu.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z ciemnego avanta,widzianego dzis w Łodzi przy administracji na Bratysławskiej o 10 ESI 009*0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę srebrnej A4 B6 nr rej LRY 26MN, która stała dzisiaj po 17 pod carrefourem w Mińsku Mazowieckim (czy Stojadłach). Chwilę czekałem, żeby zagadać, ale chyba były dłuższe zakupy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 15 45 wylot z Kurowa do Puław granatowe B5 avant ,w sumie ramek nie widziałem ale obrysówki i klapa USA była co może znaczyć że to ktoś z forum :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 15 45 wylot z Kurowa do Puław granatowe B5 avant ,w sumie ramek nie widziałem ale obrysówki i klapa USA była co może znaczyć że to ktoś z forum :hi:

Na forum nie jest. To tylko ori US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na olbrachta w warszawie godzine temu widziane zaparkowane b6 sedan czarne albo szare, z ramkami klubowymi, gleba, chyba 19 i caly grill w czarnym macie na WY. Pozdrawiam kierownika.

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny sedan B6, rejestracje WOT droga nr. 50 w stronę Grójca, nie pamiętam jak miejscowość się nazywała :decayed: Pozdrawiam kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny sedan B6, rejestracje WOT droga nr. 50 w stronę Grójca, nie pamiętam jak miejscowość się nazywała :decayed: Pozdrawiam kierownika :hi:

To byles od Donka pare metrow i nie wstapiles ;)?

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny sedan B6, rejestracje WOT droga nr. 50 w stronę Grójca, nie pamiętam jak miejscowość się nazywała :decayed: Pozdrawiam kierownika :hi:

To byles od Donka pare metrow i nie wstapiles ;)?

Sent from my телефон

Nie wiedziałem że Domin tam mieszka :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na rondzie w Chełmie czarna (brudna) B6 w sedanie czarne szybki, ramki LC 488** chciała "wepchnąć" do miasta busa z przyczepką :grin: którym jechałem :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...