Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zmiana audio na inne


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakies fajne radyjko z wyswietlaczem DVD i oblsuga Navigacji ktore moglo by zastapic standardowe jedno unitowe radyjko audi i zarazem nie wygladalo jak z innej bajki? Idealne by bylo takie ktore by bylo na oparte na Windows Mobile ;) Zeby mozna bylo tom toma wrzucic albo auto mape ;)

Wiem ze bylo juz duzo na ten temat ale mam kilka pytan i bylbym zobowiazany jezeli udzielili byscie odpowiedzi na nie.

Zakladajac ze wymienie audio na RNS-E Q7

1. Obecnie w samochodzie dysponuje stemem Bose - czy zmiana na RNS-E nie bedzie cofnieciem sie w jakosci dzwieku?

2. Jaka antene zastosowac w przypadku Cabrio

3. Czy zmieniarka CD bedzie bez problemowo wspolpracowac z RNS-E

4. Czy musze wymieniac panel klimatronika czy moge uzyc tego ktory mam juz zainstalowany

5. Czy ma ktos wersje navigacji na zachodnia europe i czy mozesz sprawdzic czy obsluguje wyszukiwanie po 7 znakowym kodzie pocztowym w UK?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Czy musze wymieniac panel klimatronika czy moge uzyc tego ktory mam juz zainstalowany

a nie wiem jak masz :) Ale generalnie zmienia się panel na inny (musi zejść niżej, a tam się zwęża delikatnie).

Ale to tania operacja, kupujesz nowe - sprzedajesz swoje. Tylko różnica w cenie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 bose jest dla głuchych,rnse kodujesz pod bose bez problemu

2 antena powina byc w seri

3 tak

4panel klimatronika,popielnicznke,tunel srodkowy,rame pod to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie poprosze o koszt wyceny - czy ctv czy Ragalotii lub inna firma najchetniej w Krakowie bo tam czesto jestem. Czy Warszawa czy Lublin nie robi mi wielkiej roznicy bo i tak bede jechal z Przemysla lub z Krakowa - dodatkowe 180km nie zbawi mnie ;)

CTV

napisales ze musze zmienic popielnicznke i tunel srodkowy - dzisiaj ogladalem taka sama wersje z audio ktore mialo navi - popielniczka w identycznym miejscu jak moja i tunel taki sam - dlaczego uwazasz ze ja bede musial to zmienic?

Dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisales ze musze zmienic popielnicznke i tunel srodkowy - dzisiaj ogladalem taka sama wersje z audio ktore mialo navi - popielniczka w identycznym miejscu jak moja i tunel taki sam - dlaczego uwazasz ze ja bede musial to zmienic?

trzeba zmienić... Przejrzyj proszę forum, bo są na ten temat informacje już i pisać po raz kolejny raz nikt nie zamierza.

Jest w warsztacie dobry opis co trzeba wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisales ze musze zmienic popielnicznke i tunel srodkowy - dzisiaj ogladalem taka sama wersje z audio ktore mialo navi - popielniczka w identycznym miejscu jak moja i tunel taki sam - dlaczego uwazasz ze ja bede musial to zmienic?

trzeba zmienić... Przejrzyj proszę forum, bo są na ten temat informacje już i pisać po raz kolejny raz nikt nie zamierza.

Jest w warsztacie dobry opis co trzeba wymienić.

Czytalem juz to kilka razy i dobrze wiem jak denerwujace jest odpowiadanie na to samo pytanie kilka razy ale jak wspomnialem porownywalem dwa idenczyczne samochody z roznym audio i popielniczka i tunel byla dokladnie taka sama w obu samochodach dlatego moje pytanie.

Jezeli trzeba to trzeba i plakac nie bede ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli trzeba to trzeba i plakac nie bede ;)

sprzedaż swoje stare graty i będzie Cię mniej kosztowało, zresztą tragedii nie ma - to nie są jakieś kosmiczne ceny...

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

A w Warszawie kto może dokonać takiej podmianki 1-dinowego concerta na rns-e, w raz z wszystkimi gratami i konfiguracją vagiem?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...