Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

no i widać jak promocje działają na ludzi a temat od 3 dni aktywny... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxito1981 BKE 1.9 116 wpisuj

siema ziomki ja też chetnie skorzystam z okazji i tak miałem jechać do niego na chipa ale skoro jest grupówka czemu mam nie skorzystać pomimo że ze ślaska jestem

termin dla mnie najlepiej jak się już cieplej zrobi czyli kwiecień maj bardziej z majem

pytanko w cenie jest też hamownia ???

jak to ma wyglądać technicznie, potem każdy się indywidualnie z P Witkiem umawia czy jak ???

kilka samochodów dziennie ??

mi się wydaje że lepiej może będzie zrobić liste dać Witkowi, jakaś prowizoryczna zaliczka (50 100 pln) i potem każdy indywidualnie sobie termin dogra co wy na to ziomale???

a sam mistrzuniu może by się wypowiedział, zagląda on jeszcze na to forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakby się 20-ska uzbierała to może jeszcze ze stówkę by zjechał na dojazd :przebiegly:

badzcie ludzmi , masz diesla wiec dojazd cie grosze kosztuje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjżę sie temu wątkowi i wstępnie sie piszę. Tak jak innym odpowiada w miesiącu kwietniu... :good: Za około 2 tygodnie dam znać na 100%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na odpowiedz odnosnie 1.8T. Jezeli tez wchodzi w to to i ja moze pojade :wink4:

Podobnie jak kolega walekk,mam ten sam silniczek.Jak da radę to chętnie się piszę.Termin jakiś się wybierze :) Może jeszcze wkręcę kumpla z innej parafi bo on lata alfą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPYTANIE WYSŁANE DO ROGALA, CZEKAMY NA ODPOWIEDZ, MOŻE OSOBIŚCIE ODPISZE NA FORUM, LINK PODESŁANY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kileeer nie widzę się na liście ??? :mysli: :mysli: :mysli:

mam nadzieję że P W sie odezwie i przedstawi jak on to widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie :shocked: trzy dni i taki ruch , jeszcze chwila i Witek uzbiera na ladna S4 :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie :shocked: trzy dni i taki ruch , jeszcze chwila i Witek uzbiera na ladna S4 :naughty::wink4:

cena ok, wiec i zainteresowanie rośnie. zapewne i Witek sie ucieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze na grupe , jestem juz umowiony wstepnie na koncowke marca ( 29,30 - do potwierdzenia ) ale mogesie z checia dopisac do grupy :)

tak z ciekawosci widze ze jestes z krakowa to tam niema tunerow v-tech na bierzanowskiej cos mozesz onim powiedziec i pytanko do wszystkich jakiegos linka mozecie puscic do tego rogala i tylko jego polecacie jesli chodzi o wawe lub cala polske :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci widze ze jestes z krakowa to tam niema tunerow v-tech na bierzanowskiej cos mozesz onim powiedziec i pytanko do wszystkich jakiegos linka mozecie puscic do tego rogala i tylko jego polecacie jesli chodzi o wawe lub cala polske

coz moge powiedzic jestem ekscentrykiem , subaru stroilem w Poznaniu to parcha wystroje sobie w Warszawie :wink4:

odnosnie twojego pytnia to masz CompSpost w bielsku i maja oddzial w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPYTANIE WYSŁANE DO ROGALA, CZEKAMY NA ODPOWIEDZ, MOŻE OSOBIŚCIE ODPISZE NA FORUM, LINK PODESŁANY.

No to czekamy z niecierpliwością! :good:

A mIstrzu milczy :mysli: :mysli: :mysli:

Milczy bo ma dużo pracy... :wink4: :wink4: Max! Coś taki niecierpliwy!? :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapytajcie mistrza jeszcze ile przy grupowym by kosztowal soft do mojego parcha (3.0tdi )

:hi:

Wydaje mi się że nie ma różnicy czy to 1,9 , 2,5 czy Twoje 3,0 program to program,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...