Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co zrobic z wytartą kierownicą??????


SOBOL24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich posiadaczy audi. podpowiedzcie mi co zrobić z wytartą kierownicą? Problemu by nie było gdybym mógł kupić nową poza ASO ponieważ cena jest wysoka a na allegro tego typu nie ma. Sa wszystkie ale takiej nie ma (kolor ciemno szary trójramienna skórzana model 2002)!! Nie wiem czy mam ją obszywać na nowo, czy lakierować czy coś innego!! Czytałem post o odnawianiu swojego audi poprzez wymianę powycieranych elementów i jestem na etapie wymiany kierownicy i drążka zmiany biegów ale jakoś nie mogę tego zrobić bo takich częsci nie ma niestety sa ale tylko w ASO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich posiadaczy audi. podpowiedzcie mi co zrobić z wytartą kierownicą? Problemu by nie było gdybym mógł kupić nową poza ASO ponieważ cena jest wysoka a na allegro tego typu nie ma. Sa wszystkie ale takiej nie ma (kolor ciemno szary trójramienna skórzana model 2002)!! Nie wiem czy mam ją obszywać na nowo, czy lakierować czy coś innego!! Czytałem post o odnawianiu swojego audi poprzez wymianę powycieranych elementów i jestem na etapie wymiany kierownicy i drążka zmiany biegów ale jakoś nie mogę tego zrobić bo takich częsci nie ma niestety sa ale tylko w ASO!!!

Witaj

Jeżeli chodzi o bbszycie kierownicy musisz znależć kogoś kto to robi z dobrego gatunku skóry musi być gruba. Ja miałem obszytą taką własnie delikatną przejachałem 10 tys i zrobiła się dziura (zapłaciłem za obszywanie 120zł). Nie powinno być problemu jak będzie dobra skórka, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub trzeba trochę oszczędzać i kupuic w ASO (jeśli nie ma innego wyjścia) ale tak jak koledzy napisali po obszyciu powinno być ok.

ps. uzupełnij profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem sie w ASO taka kiera 1500 zeta a gałka 350 szał, w tym tygodniu wymieniłem klapkę od podłokietnika, przełączniki szyb oraz powycierane plastiki.

zapłaciłem za to w ASO 400 zeta i jest dobrze ale dalej musze walczyc z kierą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...