Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mozna dac rade ale z klubu jest chyba mało z suwałk :kox: ale chlopaki z augustowa by wpadli :cool1: moze na kościuszki kolo ratusza a puzniej do karczmy polskiej albo gosciniec?Co wy na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie działajcie coś.

Suwałki niech robią spoty u siebie, Augustów u siebie i się odwiedzajcie od czasu do czasu, no a może Białystok w lato się zjawi na taki ogólno- podlaski spot :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Tylko musi się coś dziać w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam przybycie , ustalym godzine i miejsce , też proponuję tam koło ratusza :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak będę mógł to z chęcią wpadnę na spota w Suwałkach. Swoją drogą to w Suwałkach spoty Audi odbywają się cyklicznie, organizuje je Team Audi Suwałki. Wszystkich chętnych zapraszam - w klubie jest cały przekrój modelowy marki. Szczegóły jak zawsze na naszej stronce klubowej: www.tas.glt.pl na forum w temacie http://www.tasforum.yoyo.pl/viewforum.php?f=1 .

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym klubie też za dużo się nie dzieje. ;(

Czemu uważasz, że za dużo się nie dzieje? Tak jak napisałem spoty odbywają się cyklicznie co miesiąc - http://www.tasforum.yoyo.pl/viewforum.php?f=1 , czasem zdarzają się częściej. A że akurat na chwilę obecną nie ma terminu ustalonego - pod koniec stycznia był spot, najbliższy będzie w drugiej połowie lutego. Nie ustalamy stałych terminów, ktoś zarzuca hasło i się łapiemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa z tą frekwencją, raz są 3-4 wózki, innym razem 12. Ogólnie zimą trochę gorzej z tą frekwencją. Z drugiej strony widzę tu na forum sporo użytkowników forum z Suwałk i nie wiem czemu jakoś żaden nie zainteresował się i nie wpadł na spota. Chyba wychodzą z założenia, że klub czy forum pasjonatów całej marki a nie tylko jednego modelu to nie klub/forum i nie warto sobie głowy zaprzątać. :gwizdanie:

Co do aktywności na forum to zobacz ilu jest zarejestrowanych użytkowników na naszym forum - to nie to samo co forum A4. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.

No tak. A4 z suwałk jest sporo, i sam się zdziwiłem czemu na taki spoty nie latają.

W sumie w białymstoku jest forum www.audipodlasie.pl no i tam też za dużo się nie dzieje a na spoty w alfie przyjeżdzają pojedyncze osoby forumowiczów.

Sam nie wiem jak to zorganizować żeby więcej ludzi było. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że ktoś w końcu daje znać że będzie :) ja oczywiście też wpadam.. mam nadzieję że jak będę przyjeżdżał do Suwałk to będziemy organizować co jakiś czas spociki :) niech reszta Polski w końcu tez zobaczy że Suwałki istnieją :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja niestety nie zawitam - idę do kina na noc filmową i o 20:00 zaczyna się seans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jade z Augustowa, ja bym wolał w ogóle gdzieś około 17 to zorganizować. I gdzie jest w Suwałkach Ratusz bo nie wiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem z olecka.., jeżeli jutro sie wyrobię to też wpadne na poscik ( z resztą to byłby moj pierwszy w gronie audi), ale nie moge obiecac bo nie wiem czy się wyrobię, :> :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co chłopaki ustalamy na 18?? bo nie wiem czy zmieniać godzinę w głownym wpisie??[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 12:05_________________________________________________

No ja jade z Augustowa, ja bym wolał w ogóle gdzieś około 17 to zorganizować. I gdzie jest w Suwałkach Ratusz bo nie wiem :tongue4:

ratusz jest na drugich swiatłach na kosciuszki jadąc z augustowa.. czyli tam gdzie się zaczyna bruk nasz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok na 18 :)

No ja jade z Augustowa, ja bym wolał w ogóle gdzieś około 17 to zorganizować. I gdzie jest w Suwałkach Ratusz bo nie wiem :tongue4:

Filip jedz cały czasd prostoooooooooo z augustowa to napewno nas znajdziesz :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 12:28_________________________________________________karolasterka zapraszamy oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...