Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

A nie można jeszcze trochę wcześniej niż na 18?? 17:30? byłoby bardzo fajnie, bo jeżeli na 18 to będę mógł tylko na pół godziny wpaść :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A nie można jeszcze trochę wcześniej niż na 18?? 17:30? byłoby bardzo fajnie, bo jeżeli na 18 to będę mógł tylko na pół godziny wpaść :confused4:

jak dla mnie zaden problem nie wiem jak reszta.. może ktoś się wypowie.. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Możemy zacząć zbierać się od 17:30. Ja postaram się być miedzy 17:30 a 18:00.

Pozdro i do zobaczenia jutro pod ratuszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Możemy zacząć zbierać się od 17:30. Ja postaram się być miedzy 17:30 a 18:00.

Pozdro i do zobaczenia jutro pod ratuszem.

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki tylko nie zapomnijcie fotek zrobić i wstawić na forum.

:naughty:

Zobaczymy co da się zrobić w tym temacie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ustalamy ostatecznie 17 30 :naughty:

Niedaleko jest piwiarnia Warki więc towarzyskie meterki będą w naszym zasięgu ;D

<tylko weźcie kierowców> ;D

Ustawiamy się pod pod drogerią Rosmana sentralnie po środku wspaniałego bruku :naughty:

PozDro i do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ustalamy ostatecznie 17 30 :naughty:

Niedaleko jest piwiarnia Warki więc towarzyskie meterki będą w naszym zasięgu ;D

<tylko weźcie kierowców> ;D

Ustawiamy się pod pod drogerią Rosmana sentralnie po środku wspaniałego bruku :naughty:

PozDro i do jutra :hi:

niestety nie każdemu uda sie jutro schwycić jakiegos kierowcę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bez jaj ostatki , trzeba będzie wypic jakaś cole turbo :decayed:

a później powrót na komendę turbo kapsułą :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ustalamy ostatecznie 17 30 :naughty:

...

Ustawiamy się pod pod drogerią Rosmana sentralnie po środku wspaniałego bruku :naughty:

PozDro i do jutra :hi:

Rossman akurat nie jest na środku. Jeśli już mamy złapać się po środku "kostki" to proponuję ustawiać się na przeciw banku Lucas. Pod Rossmanem o tej porze jeszcze może być trochę ciasno a na przeciwko banku powinien już być looz.

Proponuję, abyśmy wybrali jakieś konkretne jedno miejsce, bo jak tak każdy będzie podawał inne to się wcale nie złapiemy. :)

Łukasz - podaj w pierwszym poście konkretne miejsce, żeby nie było potem lipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miejsce jest ważne bo już były takie przypadki że się niektórzy nie znaleśli na spocie. :naughty:

Więc ustalcie dokładne miejsce.

P.S napisałem do admina żeby przeniósł ten temat do SPOTY SUWAŁKI żeby nie robić zamieszania, wiec się nie zdziwcie jak jeden temat zniknie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkajmy się tak jak się umawialiśmy na początku czyli na tym parkingu przy ratuszu (urzędzie miasta) to ten nieduży parking wyłożony brukiem Ustawiajmy się na te miejsce od samej ulicy żeby każdy kto ma dojechac nas widział i trafił.. a później w razie coś przeniesiemy się jak wszyscy się zbiorą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę ok 17.40 - 17.45 :) oby miejsca tam były.. to do zobaczenia chłopaki :)[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 09:54_________________________________________________no i tak na marginesie.. to pogoda nam dowaliła <lol2> jak nie padało to nie padało.. jak przyszło do organizowania spota to śnieg wali dzień i noc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i tak na marginesie.. to pogoda nam dowaliła <lol2> jak nie padało to nie padało.. jak przyszło do organizowania spota to śnieg wali dzień i noc..

Ja tam nie narzekam. Mam :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam w sumie też nie narzekam bo lubię troche sie poślizgać :naughty: najgorsze jest te odśnieżanie samochodu co chwilę.. a właśnie może zna ktoś jakieś fajne miejsce to bysmy kiedy wyskoczyli polatać na sniegu jakiś konkurs na czas.. czy coś w tym stylu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...