Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W suwałkach robią może usługe naprawy wyząbkowanych opon? mam Pirelli p7 i troche szkoda a dużo mięsa na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W suwałkach robią może usługe naprawy wyząbkowanych opon? mam Pirelli p7 i troche szkoda a dużo mięsa na nich

Poszło PW. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy! Zacznę od pytania: czy bardzo źle wyglądają na be piątce takie zamienniki listew?

http://allegro.pl/listwa-listwy-drzwi-dolne-dol-kpl-audi-a4-b5-95-01-i6412541257.html

Jak tam wakacje u was? Gdzieś coś ktoś czy tylko dujo w pracy bez wytchnienia :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy! Zacznę od pytania: czy bardzo źle wyglądają na be piątce takie zamienniki listew?

http://allegro.pl/listwa-listwy-drzwi-dolne-dol-kpl-audi-a4-b5-95-01-i6412541257.html

Jak tam wakacje u was? Gdzieś coś ktoś czy tylko dujo w pracy bez wytchnienia :) ?

Nowe listwy do B5 sprzedaje ktoś z Suwałk. Poszukaj na allegro - będziesz mógł podjechać i sam obejrzeć jak z ich wykonaniem. Kumpel kiedyś kupił i wyglądało spoko po zamontowaniu. Ten sam gość sprzedaje też spinki do montażu tych listew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem z serwisu z aso z białego ori bo w suwałkach to od paru lat już nie zajeżdżam, podejście jak w komunie do klienta.

Ori przerastają te zamienniki samo to że inaczej to dolega, w ogóle guma jest bardzo mocna, nawet kolor czarny jest bardziej intensywny, itd itd.

Nie kupujesz tego na miesiąc, spinki nowe tez zmieniasz i masz spokój z rdzo pod listwami.

Ta sam śpiewka z dywanikami ori jakoś wykonanie bije na głowe te peteksy sreksy itd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś na oddanie/sprzedanie jakieś gry na xbox-a 360 ? Chętnie przyjmę jak ktoś już nie używa, tematyka raczej wyścigówki dla mnie :facepalm: i przygodowe dla małego ew. ( 8 lat ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,przyszedł ten moment kiedy trzeba będzie zająć się porządnie maszynownią.Mam do wymiany łańcuchy napinacza i jeżeli się okaże że napinacze też to chciałem was zapytać jakie wybrać.Ceny w sklepach kosmos a na allegro znalazłem taką aukcję

http://allegro.pl/nowy-oryginal-napinacz-rozrzadu-audi-vw-078109087c-i5728814580.html

I jeszcze takie coś

http://www.pompapaliwa.pl/napinacze-lancucha-i-paska-rozrzadu/3754-napinacz-lacucha-rozrzadu-wrc-078109087f-vw-audi.html

Będę wdzięczny za każdą pomoc.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Panowie wiem że spamuje w jakimś sensie . Ale mam do Was wszystkich pytanie i proszę o pomoc . Jeśli ktoś coś wie na ten temat . Chodzi o audi a5 . Podaję link . UĹźywane Audi A5 - 48 900 PLN, 164 000 km, 2008 - otomoto.pl. Jeśli ktoś ma jakieś informacje czy może był to oglądać ProsZę o pomoc . Ja mam 600km do przejechania żeby obejrzeć audi . Pozdrawiam Misiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planujecie żadnych spotów?

Planujemy tylko ostatnio na samym planowaniu się kończy. :decayed:

Elo ekipa z dzipa! Zagląda tu ktoś oprócz mnie i kolegi nut3r93?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planujecie żadnych spotów?

Planujemy tylko ostatnio na samym planowaniu się kończy. :decayed:

Elo ekipa z dzipa! Zagląda tu ktoś oprócz mnie i kolegi nut3r93?

:dziura:

Jaaaaaaaa :decayed: no przydałoby się w końcu Pany coś skręcić nooo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek nie mijaliśmy się przypadkiem w niedzielę? Jechałeś w stronę Olecka chyba.... :)

Edytowane przez karolasterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sentymentu zaglądam tu czasami :decayed:

Obserwuje, patrze, jak będziecie w BAU się spotykać to przyjadę zobaczyć wasze autka. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek nie mijaliśmy się przypadkiem w niedzielę? Jechałeś w stronę Olecka chyba.... :)

Tak, do Ełku na mogiłki cisnąłem. :) Albo wracałem, zależy z której strony Olecka się mijaliśmy.

Edytowane przez sylwiasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle spotów było że moje tdi beczkę ropy wypaliło... Co taka cisza Pany? a propo może ktoś wie gdzie robią regeneracje wielowahaczy w ski lub w podlaskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...