Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy potrzebuję kontakt do kolegi Gwerty. Jeśli ktoś posiada prosiłbym o PW.

@Edit Omg kolega podał nr w podpisie:facepalm: sorka.

Edytowane przez Dave J.
Nieogar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do Was pytanko koledzy, wybieram się z znajomymi do Druskiennik do Aquaparku. Był ktoś tam ? My jedziemy z żoną z synem 9 lat oraz z półtora roczną córką. Znajomi z dwójką dzieci 9 i 5 lat. Dojazd to dam sobie rade, tylko nie wiem czy wybierać się z noclegiem czy wystarczy np. 4 godziny zabawy w wodzie i sru do polski ? Ktoś tam był w Hotelu ? A może polecacie jakiś inny hotel albo co zwiedzić ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,ja bylem w tym aquaparku z 2 lata temu.  Cena ok 50e za 2 osoby. Atrakcji co nie miara.?sauny ,groty solne ,zjezdzalnie itp 

Kiedyś było bardziej opłacalne jechać tam poprostu z noclegiem, bo miałeś sniadanie oraz  masaż w pakiecie. Teraz się pozmieniało to. Co do zwiedzania w samych druskiennikach to nie wypowiem się. Ja polecam jak najbardziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie może namiar na gościa co ustawia gazniki motocyklowe gdzieś w okolicy raczek. Wszyscy go polecają ale nikt nie ma numeru

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11/21/2017 o 19:42, michcio1985 napisał:

Panowie macie może namiar na gościa co ustawia gazniki motocyklowe gdzieś w okolicy raczek. Wszyscy go polecają ale nikt nie ma numeru

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Chyba chodzi Ci o gościa z bakałarzewa. Jeśli tak to daj znac na pw to ogarne numer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza Panowie? Widze nic sie nie dzieje w regionie :P Będe w PL jakos po nowym roku na 2 tygodnie więc jakis spocik obowiązkowo!  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy z zamówieniami na kalendarze klubowe 2018r. Jak ktoś jest chętny to zapraszam :hi:

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych :) to kiedy kręcimy noworoczny spot? Jak by co to ja jestem od 31.12 do 14.01


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek godzina 18:30? 19:00?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kasjan napisał:

Czwartek godzina 18:30? 19:00?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Siemka. Nie dam rady w czwartek. U mnie to dzień z gatunku "zajęcia dodatkowe": ja siłka, syn ma zajęcia na basenie a na koniec żona na zumbę ciśnie ok. 19:30.:kwasny::facepalm: Wychodzę z rana po 6:20 to luźny jestem ok. 21:00.:zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester - skąd ja znam taki rozkład dnia :D Ja mam czas dopiero jak wszyscy pójdą spać i robi się cisza mmm..

 

Macie albo wiecie kto może mieć fajne opony letnie o rozmiarze 235/45/18 98Y ? ;)  .. raczej 2 szt. potrzebuje...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...