Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lo-buz pewnie będziemy tam gdzie rok temu, ale w razie czego podaj komórkę do Ciebie to będziemy dzwonić :hi:

No Olecko wali w ch*** :whip2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 90 % bede :decayed: . Zabiore rodzinke wiec tak jak pisalem po 18.30 powinienem byc. Spotykamy sie na tej samej plazy gdzie w tamte lato ? Ten sam parking ? Kupimy kielbaski wiec trzymajcie tam dla nas cieplego grilla :wink:

Do 18:30 to powinniśmy już mieć grilla odpalonego więc będziecie w sam raz.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip zostawie Tobie pw z nr telefonu to jak by sie zmienilo miejsce to napisz smsa na jaka ulice zajechac :wink:

Z hamulcami sie nie wyrobilem, w sklepie dali ciala i nie przyszly dzis pierscienie od abs-u. Nie szoruja jeszcze wiec dojade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, a kolega ? BTW: Planowo mamy być do ok 20-20,30, więc wpadajcie nawet te tę godzinkę lub półtorej i chociaż na 1 kiełbasę :naughty::wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Damian, numer do Ciebie zapisałem i w odpowiedzi podałem do siebie :hi:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale pamiętajcie, że jesteście mile widziani jakby coś :thumbup1: Tym razem zamiast kebaba będzie kiełbaska/karkówka lub kaszaneczka jak kto woli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale pamiętajcie, że jesteście mile widziani jakby coś :thumbup1: Tym razem zamiast kebaba będzie kiełbaska/karkówka lub kaszaneczka jak kto woli :kox:

spoko:wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z Johnym :F bo jak będą jakieś osoby nie kierujące, i będzie z kim wypic browarka to ja sobie szofera załatwię ( dziewczynę :P ) ? Filip o jakim miejscu myślisz? Patelnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejeżdżałem obok dużej plaży nad Sajnem- dziś jest tam pełno ludzi. Zaraz chyba ruszę się na patelnię zobaczyć jak tam jest i przede wszystkim czy wjazd jest darmowy, bo w tamtym roku chyba po 5 czy nawet 10 PLN był w sezonie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejeżdżałem obok dużej plaży nad Sajnem- dziś jest tam pełno ludzi. Zaraz chyba ruszę się na patelnię zobaczyć jak tam jest i przede wszystkim czy wjazd jest darmowy, bo w tamtym roku chyba po 5 czy nawet 10 PLN był w sezonie :whistling:

Początek maja to chyba jeszcze nie sezon.:decayed:

Chłopaki kto jedzie jutro z Suwałk? Może złapiemy się ok. 16:30 pod ratuszem i razem polecimy na Augustów. Tylko czy ktoś jedzie, żebym nie stał jak ten wuj na darmo.:wink:

Filip - w Augustowie łapiemy się na tym parkingu co w tamtym roku na spocie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, byłem, widziałem, sprawdziłem.

Spotykamy się o 17 przy hotelu Warszawa, z tego co pamiętam jeszcze się tam nie spotykaliśmy :decayed: Kilka postów wyżej pisałem jak tam dojechać dokładnie.

Docelowo polecimy na plażę "patelnia" w Przewięzi pod Augustowem. Jest to w drodze z Augustowa do Sejn, w Przewięzi na skrzyżowaniu w lewo. Póki co swoją obecność potwierdził sylwiasty , marcinos80, Kasjan, Lo-buz i ja tak ? Żebyśmy nie czekali 30 min na darmo na nie wiadomo kogo :facepalm:

Gdyby ktoś nagle się zdecydował , lub zgubił w Augustowie ( będąc pierwszy raz w takiej metropolii :polew: )to mój telefon 693 855 966

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tam, przy samej plaży praktycznie za szlabanem :wink:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

A Olecko ostatecznie jakie szanse ? Za daleko Wam czy co znów ? :grin:

BTW: karolasterka, mój ojciec wybiera się jutro do NOE, bo ja zaprotestowałem, że w ten upał nie będę tam siedział, więc jak zobaczysz znajome auto z BAU to nie pomyśl, że po Ciebie przyjechałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip - ja 16:30 startuję z Suwałk więc powinienem być na 17:00 na miejscu. Spotykamy się pod samym hotelem czy na drodze dojazdowej (ul.Zdrojowa)? A może w ramach atrakcji załatwiłeś nam jakieś SPA?:decayed:

Rozumiem, że grilla (w sensie sprzęt) załatwiasz? Ja mogę zakupić brykiet jak coś. Szama we własnym zakresie czyli każdy bierze to co mu najbardziej smakuje.:decayed: Może po jakimś bezalkoholowym zrobimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja Filip będę o 17 pod Hotelem. Dobrze by było żeby te miejsca siędzące ( grzybki czy jak im tam ) był wolny jakiś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki olecko sie zastanowi damy znac po poludniu jak sie z pracy poowijamy wiec zeby nie bylo ze nielubimy takich akcji ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadymiacz, my będziemy tam gdzieś do 20:30, więc nawet 18-19 możecie wpaść :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...