Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w pracy, mam sporo roboty bo kolega z pokoju w szpitalu i wszystko sam muszę obrócić:facepalm: więc zależy jak będzie z czasem:disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak tam chopyyy p spociku-grilowanku? :) popiliście coś :P

kurde nie wiedziąłem ze w Bau jest taki sprzęt http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-C23589530.html masakraaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo dobrze, podjedli, pogadali, komary troche pociapaly.. Atrakcje tez byly, a to pug w lawke wjechal :grin: muzyczka w tle, i inne takie tam :decayed:

DSCF4494.jpg

DSCF4498.jpg

DSCF4501.jpg

DSCF4503.jpg

DSCF4507.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grillo-spocik udany a momentami to nawet mocno zabawny.:wink:

Damian - sprawdziłem ten swój czujnik i mój jest produkcji EPS, opakowanie takie szaro lub biało/czerwone, z tego co pamiętam to na opakowaniu był nr czujnika wg producenta oraz nr oryginału VAG. Kosztował mnie 20 PLN'ów, w intercars'ie jest chyba za ok. 30 PLN.

Jak u Ciebie na czujniku jest zakładany konektor? Płaski czy taki "grzybek"?

Tu masz linka do takiego czujnika w IC: http://sklep.intercars.com.pl/?grut=102511#/dynamic/SKLEP/ws_gru_clob.php?grukod=102504&wit=SKLEP&Lisc=0&KhPro=&leaf=102510

Trzeci od góry w zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za informacje u mnie to w ogole czujnik no name, tutaj pudełko po czujniku:

DSC04555.jpg

Jak widac czyste pudełko tylko z numerem. U mnie jest z plaskim grzybkiem :decayed: Mysle ze wejscie jest dobre bo oryginalna wtyczka pasuje. Przy okazji tez zaaplikuje troche oleju, dzieki za pomysł :wink:

Zadymiacz moje kobita to juz oczy zamknela jak ruszalismy z pod swiatel, :grin: troche drogi brakowalo i ciasno sie robilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadymiacz moje kobita to juz oczy zamknela jak ruszalismy z pod swiatel, :grin: troche drogi brakowalo i ciasno sie robilo...

Ogień był od samych świateł a droga wąska nagle się zrobiła:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he nom troszkę ja spóźniłem bo się zagapiłem na coś ;] i pod koniec rzeczywiście drogi zabrakło, było ciasno było ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie zrobiłem sobie małą retrospekcję i odpaliłem Commodore C64. Właśnie pociskam z synem w River Raid.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to ogladamy pinokio :grin: i jak tylko cos kreci malutki to mu rosnie nosek. I sprawdza co jakis czas czy mu nie rosnie nos :wink: . W tygodniu zmieniam ECU na tego z virusem he he. Zeby nie rodzina na pokladzie to pewnie bym nie hamowal przy zjezdzie :naughty: . Dzisiaj u mnie pod blokiem koles chcial mi ukrasc dekielki od alusow i jak mnie zobaczyl to uciekl, zebym mial go pod reka to przywalil bym mu :disgust: i to o 13 godzinie w dzien.. Musze te hamulce ogarnac bo przy mocnym hamowaniu myszkuje mi :doh: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żyję. W nocy wróciłem z łowienia ryb na morzu :kox: Powiem Wam, że super frajda taki kuter na środku morza i wędka w ręku, którą się wyciąga rybkę nawet kilka kilogramów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip gdzie byłeś nad Litewskim czy PL morzem?

Nie wiesz gdzie? :wink: Nad Neckiem.:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiegoś znajomego masz co to organizuje? Czy jak? Bo mi też się maży taki połów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojca znajomy nas zaprosił, ale z tego co już się dowiedziałem to nie taka prosta sprawa, bo chętnych sporo, a kutrów nie tak dużo. Kolejki do tych, którzy mają kuter i wiedzą gdzie szukać ( a nie jest to na morzu proste) ryby sięgają kilku miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...