Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe. Sorki za blad :-P to z lenistwa takie byki robie bo sprawdzac sie nie chce. Janusz jak tam bylo na majowce? Odkaziles sie? Hehe

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

majówka wporzo, nie było maxymalnego chlania za to bardzo smiesznie :)

co fajniejsze ,wychaczyłem zderzaczek s-line w bardzo fajnym stanie , ale to chyba poczeka na montaż jak wróce z niemcowni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaczek S-LINE powiadasz :kox:

szukaj jeszcze listew bocznych i lotki z dokładką tylną, bo w B6 lipa to wygląda jak jest sam przedni zderzaczek S-LINE :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaczek S-LINE powiadasz :kox:

szukaj jeszcze listew bocznych i lotki z dokładką tylną, bo w B6 lipa to wygląda jak jest sam przedni zderzaczek S-LINE :facepalm:

Dlatego ja dałem sobie siana-dokładka plus lakierowanie tył 250zł listwy boczne wkolor 400-550zł zdezrak przód komplet z kratkami 1400zł plus grile.....nu,nu za tyle mocy by konkretnie doładował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczne to od Esy tylko, s-linowe dla mnie na czarnym autku giną i są za mało widoczne.

Daszku nie będzie bo mnie nie rajcuje aż tak :D

Tylny tylko od esy , ate to trzeba już 2rurkę . i tak to wygląda w moim przypadku , ale to jeszcze trzeba czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jak mi wyrwiesz za 400 boczne listwy s-line to je biorę od ręki. Co prawda już B6 nie mam, ale za tę kasę to je sobie na ścianie powieszę. Na allegro chodzą po 550-750, ostatnio na forum był komplet za 850 PLN :facepalm:

BTW: Janusz, ostatnio z Kasjanem widzieliśmy czarne S-LINE B6 i wyglądała pięknie :naughty: ale każdy robi jak mu się podoba i ja to szanuję :hi:

sylwiasty poszło PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no listewki s-linowe to 600 złociszy trzeba liczyć.

ja tak jak mówiłem ryj s-line , reszta z esy i będzie miodnie :)

Kuffa jutro cieżko będzie sie ogarnąć po tym całym tyg wolnego :D

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

http://www.podlaska.policja.gov.pl/index.php?idkat=427&idart=9192

https://picasaweb.google.com/103693203653192084837/RozpoczecieSezonuVAGBiaYstok2011#5598502925901988082

znane audi co Sylwek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaczek S-LINE powiadasz :kox:

szukaj jeszcze listew bocznych i lotki z dokładką tylną, bo w B6 lipa to wygląda jak jest sam przedni zderzaczek S-LINE :facepalm:

Dlatego ja dałem sobie siana-dokładka plus lakierowanie tył 250zł listwy boczne wkolor 400-550zł zdezrak przód komplet z kratkami 1400zł plus grile.....nu,nu za tyle mocy by konkretnie doładował.

400-550zł jak znajde dam ci znac filipie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no listewki s-linowe to 600 złociszy trzeba liczyć.

ja tak jak mówiłem ryj s-line , reszta z esy i będzie miodnie :)

Kuffa jutro cieżko będzie sie ogarnąć po tym całym tyg wolnego :D

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

http://www.podlaska.policja.gov.pl/index.php?idkat=427&idart=9192

https://picasaweb.google.com/103693203653192084837/RozpoczecieSezonuVAGBiaYstok2011#5598502925901988082

znane audi co Sylwek :D

No.:wink: Trzeba pilnować przetargów UC to może będzie okazja zakupić. :decayed: Kilka tygodni temu widziałem ją w SUW jak wyjeżdżała w kierunku Budziska. Jesli dobrze zauważyłem to była na litewskich blachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna ladna. Mozna isc na licytacje hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna ladna. Mozna isc na licytacje hehe.

Ładna i mocna.:decayed: Znam osobiście poprzedniego właściciela tego auta. Seryjnie siedziało tam to samo co u Ciebie tylko w Quattro. Kupę kasy koleś wsadził w to auto, szkoda że sprzedał, skończyło jako "transporter".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tamtym roku widziałem ją pod PWSZ na Noniewicza, stała ta oraz druga taka sama tylko w innym kolorze (ciemny grafit). Nie znam właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widuje często te autko , slniczek 3,2 jak się nie myle, fajny pakiecik rs :)

ogólnie swego czasu stało na allegroo.

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

widuje często te autko , slniczek 3,2 jak się nie myle, fajny pakiecik rs :)

ogólnie swego czasu stało na allegroo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pany.

poszukuję passat b4 kombi w dizlu( najlepiej 1z)

jak bedziecie mieli jakiś namiar bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester, z czujnikiem trafiona diagnoza :thumbup1:

Co u was slychac ? Ja tak mysle o nakladkach na lusterka :eusathink:

Gdzies na podlasiu przyciemniaja dobrze i tanio szybki ? Raczej folia bo do pieca to drogo i wyjmowac szyby :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester, z czujnikiem trafiona diagnoza :thumbup1:

Co u was slychac ? Ja tak mysle o nakladkach na lusterka :eusathink:

Gdzies na podlasiu przyciemniaja dobrze i tanio szybki ? Raczej folia bo do pieca to drogo i wyjmowac szyby :facepalm:

Cieszę się, że mogłem pomóc.:decayed:

Co do szybek to mogę polecić chłopaków w Suwałkach na ul. Mereckiego. Robią naprawdę dobrze i niedrogo. Robią na folii 3M. Wieczorem podeślę Tobie namiary.

Będziesz robił całą czy tylko tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester, z czujnikiem trafiona diagnoza :thumbup1:

Co u was slychac ? Ja tak mysle o nakladkach na lusterka :eusathink:

Gdzies na podlasiu przyciemniaja dobrze i tanio szybki ? Raczej folia bo do pieca to drogo i wyjmowac szyby :facepalm:

suwałki skrzyzowanie utrata/mereckiego

tam robiłem z 4 auta dla ojca. nie było problemów z folią. w następnym tez tam będą robione:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie sam tyl bym oblepił, bo z przodem to pozniej ciekawe jak z widocznoscia. Nie wiem nawet jaka folie, bo chcialbym chyba takie ultimatum aby bylo ladnie i zeby nie swiecilo z tylu po oczach swiatlem słonecznym. Jak cenowo wychodzi i czas realizacji ? Z gory dzieki moze dadza jakis rabat dla forum jak juz tyle u nich robiliscie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po umówieniu sie zrobili mi chyba w 3 godziny. za 5 szyb (passat b4 kombi) płąciłęm coś koło 300-350zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...