Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ja ostatnio trochę zajęty jestem i dla tego spot w tamtym tygodniu nie doszedł do skutku. W tym tygodniu też pewnie nie za bardzo, ewentualnie piątek lub sobota wieczorem np. 19:00.

Jak będą chętni na spota na któryś z wymienionych dni to ja jak najbardziej będę.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie spoko możemy się spotkac w piątek tam gdzie ostatnio , byle by nie było zimnooooo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w piątek ok. 19:00 na parkingu na przeciwko Urzędu Miasta.

Łukasz - daj info na początku tematu o spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki chłopaki że nie wrzuciłem info o spocie ale nie miałem czasu siedzieć na kompie.. ile osób wpadło?? jak wrażenia?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh oj śmiesznie było :naughty: , się przeciągnoł dla nas ten spot , dla kolegi braklo tanku i w ogóle ciekawie ciekawie :tongue4:

byle do wiosny , toi frekwencja będzie :good:

Aha noi padło hasło ,żeby iść na jakiegoś browara , wiec trzeba co nieco pomysleć w ramach pojednania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednego spotu zrobiły się dwa. :polew: Kolega pierwszy raz był na spocie i od razu mocne wejście. :wink4:

Na szczęście Johnybravo miał linkę i udało się doturlać do stacji a nie uśmiechało mi się pchać avanta pod górkę na Kościuszki. :tongue4:

Ps.

A dzisiaj rano jadąc do pracy troszkę sobie polatałem bocurami - wraca quattro pogoda. :radocha:

[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 07:25_________________________________________________

Dzieki panowie za spotka sorki ze tak krotko ale mala marudzila :evil:.Do nastepnego.Pozdarwiam

Spoko - mam nadzieję, że się nie zaziębiła. Swoją drogą słodki maluszek.

[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 07:26_________________________________________________

sorki chłopaki że nie wrzuciłem info o spocie ale nie miałem czasu siedzieć na kompie.. ile osób wpadło?? jak wrażenia?? :)

Spoko Łukasz - jak ktoś nie zwrócił uwagi na miesiąc to nr dnia jak najbardziej pasuje. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widzę chłopaki śmiechu trochę było hehe ;p a z tym piwem to będzie trzeba kiedy bez fur się ugadać bo jak na razie na samych propozycjach się kończy ;(

a co do braku paliwa to ostatnio też miałem jazdę.. panna mnie wiozła z imprezy w gdańsku i o 5 rano zabrakło jej gazu w furze :laghing2: na szczęście jakoś na oparach się dotoczyliśmy do stacji bo jakoś niedaleko była no i jeszcze te ostatnie metry musiałem już pchać hehe na szczęście nissan almera więc oczywiście "silny człowiek po alkoholu" dał radę go dopchać do celu :P

wrzuciłem info o wielkanocnym spocie naszych :a4fan: wypowiedzcie się na temat daty, godziny i innych spraw :) myślę że gdybyśmy ustalili to w miarę dokładnie to można by było zaprosić kolegów z Augustowa, Białego i jeszcze jakiś miejscowości (Ełk, Olecko) :)

pozdro :)

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie nasz kolejny SPOT, proponuję Sobotę 03.04.2010

o godzinie 18.00 przy

Ratuszu (nieduży parking wyłożony brukiem) na ulicy Kościuszki

jeśli ktoś ma znajomych posiadających A4 a nie należących do naszego klubu to poinformujcie ich o SPOCIE pozdro.. mam nadzieje że do zobaczenia :hi:

Spoko, 3.04 mam na 19:00 do pracy więc zalecę na chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sywiasty za zapytanie,mala ok :-) Panowie ruszmy tymi suwalkami-werbowac nowicjuszy "A4" :evil: do nastepnego w kontakcie jestesmy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to możemy ustawić się mna 17.00 lub 17.30, myślę że reszcie powinno pasować bo to sobota i raczej każdy będzie miał wolne :)

To będzie nasz kolejny SPOT, proponuję Sobotę 03.04.2010

o godzinie 18.00 przy

Ratuszu (nieduży parking wyłożony brukiem) na ulicy Kościuszki

jeśli ktoś ma znajomych posiadających A4 a nie należących do naszego klubu to poinformujcie ich o SPOCIE pozdro.. mam nadzieje że do zobaczenia :hi:

Spoko, 3.04 mam na 19:00 do pracy więc zalecę na chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to możemy ustawić się mna 17.00 lub 17.30, myślę że reszcie powinno pasować bo to sobota i raczej każdy będzie miał wolne :)

Myślę, że niech zostanie tak jak jest czyli na 18:00. Nie wszyscy to studenci, niektórzy maja rodziny a to będzie wielka sobota. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to zostawiamy na tą 18 :)

i przy okazji jak ktoś ma Vaga i umiałby usunąć inspekcję to byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade:-) a z ciekawosci jakowy mas zten komunikat?

Może się okaże, że wszystkie po kolei. Ile razy usuwam moim znajomym to zawsze są przynajmniej 2 komunikaty. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...