Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dzwonienie na tyle


sosna22222

Rekomendowane odpowiedzi

żadne tam klocki luzne,zdejmij tylne koło wyjmij zawleczke zapezpieczajaca z piasty wyjmyj kólko z piasty zabezpiecajaca,wbij młotkiem piaste ma duzy luz załóz obraczke ,załóz zawleczke i gotowe żadnego brzeczenia,niektórzy tez twierdza ze łożyska nieprawda jak nie buczy to tylko to. Pozdrawiam robilem to w audi i wv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne tam klocki luzne,zdejmij tylne koło wyjmij zawleczke zapezpieczajaca z piasty wyjmyj kólko z piasty zabezpiecajaca,wbij młotkiem piaste ma duzy luz załóz obraczke ,załóz zawleczke i gotowe żadnego brzeczenia,niektórzy tez twierdza ze łożyska nieprawda jak nie buczy to tylko to. Pozdrawiam robilem to w audi i wv

czy ktos moze probowal? ja mam ten sam problem, ale z braku czasu do dzis jezdze, i na bruku nie jedzie jak audi, ale jak jakas taczka... trzeba wkoncu by sie za to zabrac. to co opisuje felipe jest chyba prostsze / szybsze w wykonianiu, bo nie widzi mi sie samemu rozkrecac calych zaciskow itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego felipe.avant- może u ciebie powodem brzęczenia był luz na piaście ale u mnie jak pisałem wcześniej była pęknięta spręzyna klocka.Tak więc przyczyn może być więcej niż jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak mysle, skoro przy zaciagnietym recznym stukanie/brzeczenie ustaje- to chyba raczej nie luz na piascie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...