Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A to ja jestem lepszy bo mam wypasiony rowerek ten z tyłu :decayed:

GEX_8897.jpg

ale mogę ci wynająć ten:

2012-07-07+12.47.09.jpg

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

Co ty gadasz, przecież macie te służbowe tak wypasione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze się nie zasłużyłem żeby nowa insignia polatać, ty a trójkąty w drzwiach tylnych nie popuchla Ci farba może ? Bo mam odmalowane na sprzedaz kpl:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ogłoszenie, ale u mnie ładniutkie.

Też masz lakier LY7W? Jesteś w stanie powiedzieć mi jaki lakier dobierałeś?

Moja listwa na klapie bagażnika już nie wygląda zbyt ładnie i na wiosnę przydałoby się ją odnowić.

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

A może masz nasadkę/klucz do odkręcenia sondy lambda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam , lakier dobieralem w Barlinku bo najbliżej , z auta skanują i kompiuter miesza chyba , nie wiem , skoro listwa puchnie to i pod nią napewno też , u mnie tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i specjalnie poszukam dla Ciebie v6 2.8 żeby cię 7 osobowka zostawiać na światłach :polew:

Moja tez mnie namawia na ALHAMBRĘ ale ja jestem twardy i albo ałdi albo nic:decayed:

Co ty 2.8 cieżko bedzie objechać 1.8T ale zawsze to zdziwienie że autobus tak zapierdziela:decayed:

Szukaj 1.9 klekota tego co ma 150 kuni:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam , lakier dobieralem w Barlinku bo najbliżej , z auta skanują i kompiuter miesza chyba , nie wiem , skoro listwa puchnie to i pod nią napewno też , u mnie tak było

No na pewno będzie sporo szlifowania i wyskrobywania wszystkiego wgłąb co też puchnie aż do zdrowego alu.

Nawet gdzieś oglądałem jak to ktoś robił, więc będzie trochę szpachlowania. U mnie w ZMY jest autoryzowany Novol, więc też mi coś dobiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś ze Szczecina jest w stanie pomóc dołożyć (w sumie założyć od początku) tempomat i kierownicę multiplikacyjną oraz moduł Bluetooth wraz z kodowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy z tematem miki :D MaciejK może Kazikboy by to ogarnał choć nie wiem trzeba by było zapytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś kontakt do Leo? Naszło mnie na virusa i kilka niutków więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając opinie w necie na różnych forach, to tak. Niebawem będę wiedział dokładnie, zdecydowałem się na "wirusa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...