Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Co do instalatorów lpg w szczecinie mam mieszane uczucia...Ja ze swoją instalacją jeździłem prawie dwa m-ce by ją ustawić i nic to nie dało...zawsze było coś nie tak, kupiłem kabelek, olałem gwarancję i z pomocą forum sam zacząłem ustawiać i poprawiać po "gazownikach". Najbliżej polecany zakład jest w koszalinie - neptun-gaz. Jeśli ma być do auta z profilu, to wolałbym pojechać dalej i mieć spokój. Zajrzyj na forum: lpg-forum.pl, tam Ci doradzą co do składników i montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do neptuna też dzwoniłem, wszyscy ich polecają. Wolałbym zrobić to na miejscu, ale fakt, silnik trochę ciężki do zagazowania to lepiej jechać w sprawdzone miejsce. Się zobaczy, albo zaryzykuje szczecin albo zostawie auto w koszalinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gaz w tanowie to dretan na pocztowej...kolega u nich juz 6szt zakisił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym dretanie to ceny dobre mają :D no ale za jakość się płaci :P


A może ktoś zna takiego gościa z Maszewa? 10 lat robił w Giejbo w Helenowie. Teraz ma prywatkę i montuje LPG, dużo o nim dobrych opinii słyszałem od znajomych z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,
orientuje się może ktoś z Was gdzie w Zachodniopomorskim ktoś bardzo profesjonalnie położyłby mi na autko PlastiDipa?
W Koszalinie niestety nikt się tym nie zajmuje, a nawet gdybym sam chciał to zrobić, to nie mam warunków.

Jakieś podpowiedzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Polecacie zakład GAZ-TECH na Nehringa czy nie bardzo? :P

Zalezy jaka instalke chcesz zalozyc jak BRC to najlepszy w Tarnowie :) czy wiesz juz czym chcesz to zagazować

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tematu odnośnie wymiany gumy na drążku kierowniczym, prawa strona ta osłona gumowa :)

Nie mogę wykukać takiego tematu na forum, chyba że nie ma..

Może bawił się ktoś z Was w wymianę tego? Jakieś wskazówki, porady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tematu odnośnie wymiany gumy na drążku kierowniczym, prawa strona ta osłona gumowa :)

Nie mogę wykukać takiego tematu na forum, chyba że nie ma..

Może bawił się ktoś z Was w wymianę tego? Jakieś wskazówki, porady ;)

Musisz miec duży klucz nie pamietam jaki nr ;)

Ustaw sobie koła tak a żeby ta strona była wysunieta.

Odkręć końc drążka od zwrotnicy następnie odkręć końcówkę od drążka pamiętaj a żeby liczyć obroty.

Następnie musisz rozerwać opaski zaciskowe trzymające gumę,ściągasz gumę zakładasz nową gumę, drążek wkręcasz tyle samo tylko w 2 stronę :D i tu zaczynają się bęcki bo jest problem z założeniem opaski od strony drążka ja użyłem zwykłą skręcana opaskę musisz ją tak ustawić a żeby dobrze ja dokręcić.

dobrze byłoby uderzyć na zbieżność ale nie mus.

Sorki za roztrzepany opis :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tematu odnośnie wymiany gumy na drążku kierowniczym, prawa strona ta osłona gumowa :)

Nie mogę wykukać takiego tematu na forum, chyba że nie ma..

Może bawił się ktoś z Was w wymianę tego? Jakieś wskazówki, porady ;)

Musisz miec duży klucz nie pamietam jaki nr ;)

Ustaw sobie koła tak a żeby ta strona była wysunieta.

Odkręć końc drążka od zwrotnicy następnie odkręć końcówkę od drążka pamiętaj a żeby liczyć obroty.

Następnie musisz rozerwać opaski zaciskowe trzymające gumę,ściągasz gumę zakładasz nową gumę, drążek wkręcasz tyle samo tylko w 2 stronę :D i tu zaczynają się bęcki bo jest problem z założeniem opaski od strony drążka ja użyłem zwykłą skręcana opaskę musisz ją tak ustawić a żeby dobrze ja dokręcić.

dobrze byłoby uderzyć na zbieżność ale nie mus.

Sorki za roztrzepany opis :grin:

No właśnie tak myślałem, tylko najgorszy ból bedzie jak przez durną gume trza będzie ustawiać zbieżność, bo przypuszczam że idealnie tak samo nie uda się nakręcić :kwasny:

A jaki smar zapodać tam, bo widzę że troszkę piasku się tam nasypało więc chyba trza to przeczyścić przed założeniem nowej gumy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam jak w przeguby-grafitowy :decayed:

Jak wkrecasz stare drążki to nie ma problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

orientuje się może ktoś z Was gdzie w Zachodniopomorskim ktoś bardzo profesjonalnie położyłby mi na autko PlastiDipa?

W Koszalinie niestety nikt się tym nie zajmuje, a nawet gdybym sam chciał to zrobić, to nie mam warunków.

Jakieś podpowiedzi? ;)

Zapraszamy :)

Tutaj pokaz naszego firmowego samochodu :) - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281150-all-b8-audi-a4-s-line-world-rally-blue-pearl-dipped/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie z innej beczki. Czy w Szczecinie są osoby, firmy, które zajmują się profesjonalną renowacja lakieru ? Mam na myśli sprawdzone miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluzuj nakretke drazka kier.-kątre i jej nie ruszaj i wykrec koncowke-wrocisz na to samo miejsce. Zdejmujesz opaske mala potem duza sciagasz manszete i zakladasz nową. Do jej wymiany nie odkrecasz drążka.

Koledzy,

orientuje się może ktoś z Was gdzie w Zachodniopomorskim ktoś bardzo profesjonalnie położyłby mi na autko PlastiDipa?

W Koszalinie niestety nikt się tym nie zajmuje, a nawet gdybym sam chciał to zrobić, to nie mam warunków.

Jakieś podpowiedzi? ;)

Zapraszamy :)

Tutaj pokaz naszego firmowego samochodu :) - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281150-all-b8-audi-a4-s-line-world-rally-blue-pearl-dipped/

Czy to jest ta ślicznota która codziennie stoi zaparkowana na wałach...w sz-nie? Nie możemy się z żoną napatrzeć na nią jak jedziemy rano po 7mej do pracy. Wyjebana jest poprostu. Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co dziękować.jak dla nas strzał w dziesiątke z kolorem,kolor tak porywa wzrok ze nawet pieknie by jej było na stalówkach jakby stala-obłęd. W sobotę jechaliśmy po połódniu też wzdłuż odry to ją(ciebie) widzieliśmy z mega bliska-wariactwo.(b5 mialem w kolorze rs blue) takze -zazdroszcze bardzo.

W pracy mietki w macie nie wywoluja takiego u mnie szału co twoja...naprawde -ale bez podnietki;-) pozdrawiam.

Sorki -jesli to nie tajemnica-jakie koszta tego'lakieiu'i robota?

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał byś... Wymysły kórwy i szatana te MBki. Myslisz ze mietek taki idealny tez ma wady jak i wspolczecne technologie vag.-można wymieniac...palców zabraknie.nie ma bez awaryjnych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie ma bez awaryjnych itd ale jeśli chodzi o luksus to porównania nie ma , koleś wystarczy ze raz mnie przewiózł swoim clk i wystarczyło żebym zachorował , tylko fakt ze dukatów więcej trzeba dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolor, widziałem kilka razy w drodze i byłem przekonany że to jakiś lakier ;) Ile taka zabawa $$ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...